فکری: بازیکنان استقلال باید تشنه گلزنی باشند/ می توانیم برنده داربی باشیم

سیب موز فکری: بازیکنان استقلال باید تشنه گلزنی باشند/ می توانیم برنده داربی باشیم

فکری: بازیکنان استقلال باید تشنه گلزنی باشند/ می توانیم برنده داربی باشیم

سیب موز: فکری: بازیکنان استقلال باید تشنه گلزنی باشند/ می توانیم برنده داربی باشیم

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال اظهار کرد بازیکنان تیم باید عطش بیشتری برای گلزنی داشته باشند و موقعیت ها را به راحتی از دست ندهند.

به گزارش سیب موز محمود فکری در گفت وگو با ایسنا، درباره دیدار دیروز (یکشنبه) استقلال برابر ماشین سازی اظهار کرد: خوشبختانه تیم در نیمه اول خیلی خوب بازی کرد و کاملا مشخص بود که نسبت به چهار بازی اول تغییر خیلی زیادی داشته است اما در این نیمه بازیکنان موقعیت های زیادی را از دست دادند.

او افزود: بازیکنان استقلال باید عطش بیشتری برای گل زدن داشته باشند و موقعیت هایی را که به دست می آورند، به راحتی از دست ندهند. متاسفانه این اتفاق رخ داد و در نیمه دوم نمی دانم که چه شد که بازی عوض شد. در نیمه اول با دیدن بازی تیم خیلی امیدوار شدم چون حتی اگر تیم گل نزند، ایجاد موقعیت های زیاد گل نوید بازی خوبی را می دهد.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال درباره شهرآورد حساس پیش رو هم گفت : این بازی همیشه فرق می کند و به این ربطی ندارد که دو تیم در هفته های قبل از داربی چه نتایجی را گرفتند. استقلال اگر باانگیزه کار کند و بازیکنان با تمام وجود بازی کنند و به جدول و نتایج هفته های قبل فکر نکنند، می توانند حتی برنده داربی باشند.

فکری در ادامه درباره نقش کادرفنی استقلال در داربی روز جمعه نیزاظهار کرد: شرایط داربی به وضعیت روحی و روانی بازیکنان برمی گردد. تیم در تعطیلات روی کارهای بدنی و تاکتیکی کار کرده است و اکنون نمی شود کار خاص دیگری انجام داد. شاید حتی بشود گفت در داربی نیازی به کادر فنی هم نیست و خود بازیکنان باید خودشان کار را در بیاورند. این بازی حیثیتی است و بازیکنان به خاطر خودشان و یا هواداران هم که شده باید با تمام وجود بازی کنند.

او درباره هواداران تیمش هم گفت : حمایت هوادار خیلی می تواند به تیم کمک کند. اگر هواداران ما در شهر آورد حضور خوبی داشته باشند، این حضور دلگرم کننده و انرژی بخش خواهد بود. وقتی بازیکنان ببینند هوادارانشان جایگاه خودشان را پر کردند با انگیزه و انرژی بیشتری کار می کنند.

انتهای پیام