آرزوی یک برد بر دل استقلال ماند/ تیم منصوریان بدون برد به مصاف پرسپولیس می رود

آرزوی یک برد بر دل استقلال ماند/ تیم منصوریان بدون برد به مصاف پرسپولیس می رود

سیب موز: آرزوی یک برد بر دل استقلال ماند/ تیم منصوریان بدون برد به مصاف پرسپولیس می رود سیب موز آرزوی یک برد بر دل استقلال ماند/ تیم منصوریان بدون برد به مصاف پرسپولیس می رود

هفته پنجم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور با تساوی تیم های استقلال و ماشین سازی به اتمام رسید.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، تیم های استقلال و ماشین سازی تبریز در آخرین دیدار هفته پنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال از ساعت 18:45 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. این دیدار با نتیجه تساوی یک - یک به پایان رسید.

به گزارش سیب موز کاوه رضایی در دقیقه 11 برای استقلال و سامان نریمان جهان در دقیقه 53 برای ماشین سازی گلزنی کردند.

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، وریا غفوری، هرایر مگویان، رابسون، سیدمجید حسینی، فرشید باقری، جابر انصاری، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، کاوه رضایی و فرشید اسماعیلی.

ترکیب ماشین سازی: مانوئل فرناندز، ادسون هنریکو، حبیب گردانی، بهمن کامل، آندرانیک تیموریان، سجاد رهبر، سامان نریمان جهان، پیام صادقیان، امین قاسمی ن‍ژاد، بهرام احمدی و کاخبر کاکشویلی.

نیمه اول

دقیقه 7: اولین حرکت جدی و هجومی استقلالی ها ارسال خسرو حیدری روی دروازه ماشین سازی بود که با ضربه سر کاوه رضایی همراه بود. مانوئل در اولین حرکت موفق به دفع توپ شد، اما در برگشت رضایی در شرایطی که تعادل نداشت روی زمین ضربه سرش را وارد دروازه ماشین سازی کرد.

دقیقه 9: فرشید اسماعیلی پس از نفوذ به قلب دفاعی ماشین سازی با مانوئل تک به تک شد که دروازه بان سبزپوشان تبریزی موفق ظاهر شد و توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه 19: ارسال خسرو حیدری پشت مدافعان ماشین سازی روی سر امید ابراهیمی فرود آمد، اما این بازیکن نتوانست از این موقعیت استفاده کند و ضربه سرش راهی اوت شد.

دقیقه 27: پیام صادقیان توپ را روی دروازه استقلال ارسال کرد که با ضربه سر هنریکو همراه بود، اما مهدی رحمتی موفق شد توپ را راهی کرنر کند.

دقیقه 35: حرکت بازیکنان ماشین سازی پشت محوطه جریمه استقلال و پاس رو به بیرون به پیام صادقیان با شوت تک ضرب این بازیکن همراه بود. ضربه صادقیان به تیر دروازه استقلال برخورد کرد تا خطر از بیخ گوش آبی پوشان رد شود.

دقیقه 39: پاس خوب فرشید اسماعیلی پشت مدافعان ماشین سازی برای رضایی با ضربه چیپ این بازیکن همراه بود که مانوئل توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه 44: میرمهدی قریشی جای سجاد رهبر را در ترکیب ماشین سازی گرفت.

نیمه دوم

دقیقه 49: جابر انصاری از پشت محوطه جریمه ضربه ای به سمت دروازه ماشین سازی زد که توپ با فاصله کمی راهی اوت شد.

دقیقه 53: ارسال کاکشویلی به خوبی روی دروازه استقلال صورت گرفت که رابسون نتوانست ضربه سر را بزند و سامان نریمان جهان با یک ضربه سر خوب دروازه مهدی رحمتی را باز کرد.

دقیقه 57: پاس خوب کاوه رضایی پشت مدافعان ماشین سازی در موقعیتی تک به تک به جابر انصاری رسید که مانوئل به خوبی توپ را دفع کرد. وریا غفوری در آستانه رسیدن به توپ برگشتی بود که مانوئل این بار توپ را مهار کرد تا یک گل را برای ماشین سازی بخرد.

دقیقه 61: احمد امیرکامدار جایگزین بهرام احمدی در ترکیب ماشین سازی شد.

دقیقه 63: فرشید اسماعیلی از ترکیب استقلال خارج شد تا محسن کریمی جای او را در ترکیب بگیرد.

دقیقه 71: مهرداد بایرامی در ترکیب ماشین سازی جای پیام صادقیان را گرفت.

دقیقه 77: بختیار رحمانی به جای فرشید باقری در ترکیب استقلال قرار گرفت.

دقیقه 81: علی قربانی تعویض هجومی منصوریان بود که جایگزین وریا غفوری شد.

دقیقه 81: احمد امیرکامدار از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 2+90: ارسال های خطرناک استقلالی ها روی دروازه ماشین سازی در دقایق آخر بازی برای به ثمر رساندن گل پیروزی، به بازیکنان ماشین سازی استرس وارد کرد، اما گلی در بر نداشت.

با این نتیجه استقلال تا هفته پنجم لیگ برتر بدون پیروزی باقی ماند و با کسب سومین امتیاز از سومین تساوی این فصل به رتبه پانزدهم جدول صعود کرد تا پیش از دربی بزرگ پایتخت همچنان بدون پیروزی باشد. ماشین سازی هم شش امتیازی شد و به رتبه دهم جدول صعود کرد.