پیشکسوت استقلال: منصوریان شانس آورد سکته نکرد/ با این فوتبال دربی را می بازند

پیشکسوت استقلال: منصوریان شانس آورد سکته نکرد/ با این فوتبال دربی را می بازند

سیب موز: پیشکسوت استقلال: منصوریان شانس آورد سکته نکرد/ با این فوتبال دربی را می بازند

سیب موز به گزارش سیب موز به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری آنا به نقل از فارس، رضا حسن زاده در خصوص بازی استقلال مقابل ماشین سازی و نتیجه تساوی که به دست آمد، گفت: در نیمه اول استقلال بد بازی نکرد و چند موقعیت هم به دست آورد، اما از این موقعیت ها استفاده نکردند. شاید ما بتوانیم بگوییم این مسئله به دلیل دربی جمعه است که شاید بازیکنان می خواستند مصدوم یا محروم نشوند و این احتمال وجود دارد که این مسئله باعث افت استقلال شده بود، هرچند که شاید علیرضا منصوریان به شاگردانش گفته بود بازی با ماشین سازی مهم ترین بازی است. شاید منصوریان به بازیکنانش گفته بود کاری به دربی نداشته باشند، اما بازیکنان نتوانستند آن عملکرد خوب را در زمین انجام دهند.

وی ادامه داد: در نیمه دوم چیزی که در استقلال مشاهده می شد این بود که به نظرم هافبک های این تیم با این روند بازی علیرضا منصوریان را سکته خواهند داد و او شانس آورد که سکته نکرد! مگر می شود هافبک های استقلال این قدر کند و بی حرکت باشند؟ اینها ضعف است که بازیکنان نمی توانند دو پاس به فورواردها بدهند و واقعا تعجب می کنم که آنها این طور بازی کردند، اگر بگویند به خاطر 28 روز تعطیلی لیگ بوده، سوال من این است که آیا سایر تیم ها تعطیل نبودند؟ اگر تعطیلی بوده برای همه تیم ها بوده است، هافبک های استقلال به هیچ عنوان نتوانستند انتظاراتی که از آنها می رود را برآورده کنند. وقتی هم هافبک ندود، این فشار به خط دفاع می آید.

پیشکسوت باشگاه استقلال تصریح کرد: همه دیدند که استقلال دیشب چطور گل خورد، یک سانتر از جناح راست حریف و یک ضربه سر بین دو مدافع که واقعاً برای من جای سوال است که یک بازیکن کوتاه قامت این قدر راحت سر می زند و به نظرم مدافعی که هنوز نمی داند نقطه کورش کجاست، باید به او خرده گرفت! این چه شرایطی است که استقلال دارد؟ من روزهای بد استقلال را دیده ام اما هیچ کدام شبیه این تیم استقلال نبوده است. چرا یک سری بازیکن می خواهند با عملکردشان منصوریان را خراب کنند؟ شاید چون دربی نزدیک است منصوریان حرفی نزند و به دنبال آرامش برای تیمش باشد، اما این آرامش به چه درد می خورد؟ در نیمه دوم بازیکنان استقلال اصلاً نمی دویدند و تا به حال امید ابراهیمی را این طور ندیده بودم، خیلی ها آرزو دارند از کنار باشگاه استقلال رد شوند چه برسد به اینکه لباس این تیم را بپوشند.

حسن زاده در خصوص دربی 83 که روز جمعه برگزار می شود، افزود: شک نکنید استقلال با این نوع فوتبال دربی را می بازد، هرچند که حدود 12 بار در دربی بازی کردم و می دانم نتیجه این بازی هیچ ربطی به جایگاه تیم ها در جدول ندارد. اگر استقلالی ها بخواهند این طور بازی کنند، واقعاً کار برایشان سخت می شود و شاید لازم باشد منصوریان بازیکنانش را پیش روان شناس یا مشاور ببرد تا استرس بازیکنانش کم شود. با این وضعیت قطعاً در دربی به مشکل برمی خوریم. با این همه امیدوارم یک دربی جذاب را ببینیم.