عنایتی: به نظرم استقلال ریزش زیادی داشت/اگر به منصوریان زمان بدهند نتیجه خوبی بگیرد

سیب موز جایگاه جدول در دربی اصلاً تعیین کننده نیستعنایتی: به نظرم استقلال ریزش زیادی داشت/اگر به منصوریان زمان بدهند نتیجه خوبی بگیرد

عنایتی: به نظرم استقلال ریزش زیادی داشت/اگر به منصوریان زمان بدهند نتیجه خوبی بگ

سیب موز: عنایتی: به نظرم استقلال ریزش زیادی داشت/اگر به منصوریان زمان بدهند نتیجه خوبی بگیرد مهاجم اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: شرایط دربی متفاوت است و جایگاه در جدول اصلاً تعیین کننده نیست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رضا عنایتی در خصوص تساوی استقلال مقابل ماشین سازی تبریز گفت: شرایط استقلال متفاوت است، با آن شرایطی که پرسپولیس از نظر رتبه در جدول دارد. یارگیری دو تیم هم با هم تفاوت دارد؛ چراکه پرسپولیس بازیکنان خودش را حفظ کرد و نقاط ضعفش را با بازیکنان جدید پوشش داد، اما استقلال اینطور نبود و به نظرم ریزش زیادی داشت. به هر حال بازیکنانی که به تیم آمده اند باید به هماهنگی برسند، البته درست است که می توان با تمرین به هماهنگی رسید، اما آن زمان که بازیکنان باید بدانند در چه تیمی بازی می کنند، هنوز طی نشده است.

به گزارش سیب موز وی در مورد اینکه فکر می کنید با توجه به شرایط استقلال به منصوریان فرصت خواهند داد یا خیر؟ افزود: ما در ایران عجول هستیم و برای خیلی از مربیان این اتفاق رخ داده است، اما امیدوارم به منصوریان این فرصت داده شود؛ چرا که او خیلی استقلالی است و انگیزه زیادی دارد. من مطمئنم اگر به منصوریان زمان بدهند که البته سخت این فرصت ها را می دهند، او نتیجه خوبی بگیرد.

مهاجم اسبق استقلال در مورد مسابقه دربی 83 هم خاطرنشان کرد: با شرایطی که استقلال و پرسپولیس دارند، اما اگر دقت کنید تیم هایی که شرایط مناسبی ندارند برنده دربی می شوند. سال 82 و شب مسابقه از هواداران ما می پرسیدند نتیجه دربی چه می شود همه می گفتند استقلال بازنده است، اما ما برنده شدیم. شرایط دربی متفاوت است و جایگاه در جدول اصلاً تعیین کننده نیست، هرچند که این بازی انگیزه خاصی دارد و مطمئن هستم استقلال دربی را ببرد، هرچند خیلی مطمئن این را نمی گویم. من هیچ گاه هیچ مسابقه ای را پیش بینی نمی کنم، اما آرزو می کنم استقلال این بازی را ببرد تا شرایطش بهتر شود.

انتهای پیام/ک