حیدری: 90 درصد دربی هایی که بازی کردیم ما صدرنشین بودیم و پرسپولیس انتهای جدول/ روز جمعه استقلال خوبی را می بینید

سیب موز برنامه های کی روش چه به لیگ لطمه بزند چه نزد باید به آن احترام گذاشتحیدری: 90 درصد دربی هایی که بازی کردیم ما صدرنشین بودیم و پرسپولیس انتهای جدول/ روز جمعه استقلال خوبی را می بینید

حیدری: ۹۰ درصد دربی هایی که بازی کردیم ما صدرنشین بودیم و پرسپولیس انتهای جدول/

سیب موز: حیدری: 90 درصد دربی هایی که بازی کردیم ما صدرنشین بودیم و پرسپولیس انتهای جدول/ روز جمعه استقلال خوبی را می بینید بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: در 90 درصد دربی هایی که انجام داده ایم ما صدر جدول بودیم و پرسپولیس در انتهای جدول قرار داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، خسرو حیدری گفت: دست هواداران استقلال را می بوسم که در یک روز غیرتعطیل به ورزشگاه آمدند و از ما حمایت کردند، البته ما در این یک ماه تمرینات خوبی انجام دادیم و بدنسازی خوبی هم زیرنظر مربی بدنساز انجام دادیم. شاید باید در 30 دقیقه اول بازی، 5 گل به حریف می زدیم، اما بدشانسی آوردیم که البته این بدشانسی همیشگی نیست. ما 5 هفته برد نیاوردیم، اما روز جمعه و در دربی به دنبال اولین بردمان هستیم.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: وقتی چند موقعیت خوب ما گل نمی شود، اما گل می خوریم کار برایمان سخت می شود، اما در همین بازی امشب در دقایق پایانی موقعیت های خوبی داشتیم که البته از دست رفت اما این شرایط درست می شود.

حیدری در مورد اعتراض هایی که هواداران استقلال در پایان بازی کردند و اینکه آیا آنها حق داشتند اعتراض کنند، اظهار داشت: تماشاگران همیشه حق دارند، اما باید بیش تر پشت علیرضا منصوریان و استقلال باشند؛ چراکه منصوریان خودش از خانواده استقلال است، اما باید بدانیم یک مربی با 5 بازی نمی تواند شق القمر کند. ما نسبت به سال گذشته حدود 80 درصد تغییرات داشته ایم، اما به هر حال در حال حاضر آماده دربی هستیم. خوشحالم که از نظر بدنی شرایط خوبی داریم و اصلاً ناراحت نیستیم؛ چراکه آماده به دربی می رویم.

بازیکن استقلال در مورد اینکه به نظر می رسد استقلالی ها بعد از خوردن گل دچار مشکل می شود و تیمشان به هم می ریزد، تصریح کرد: نیمه اول باید 5-4 گل به حریف می زدیم، اما بدشانسی آوردیم، از طرف دیگر این را هم در نظر داشته باشید که ماشین سازی یکی ، دو موقعیت بیش تر نداشت که یک توپ به دروازه خورد و یک گل هم زدند، البته مجید حسینی بازیکن جوان ماست که یکی از بهترین بازیکنان ما هم هست، اگر هم او اشتباهی کرده، این اشتباه برای کل تیم و مربی است و همه ما اشتباه کردیم. به هر حال این بدشانسی ها هم کنار می رود.

وی در مورد تعویض فرشید اسماعیلی و اینکه این موضوع باعث تعجب هواداران شده بود، افزود: فرشید خودش خواست تعویض شود، وگرنه تعویض نمی شد. شما ببینید بازیکنان جوان ما مثل فرشید باقری، فرشید اسماعیلی و... چقدر عملکرد خوبی دارند و ما از این مسئله خوشحالیم؛ چراکه روز جمعه استقلال خوبی را خواهید دید.

حیدری در مورد اینکه آیا وقفه های پیش آمده در لیگ به دلیل اردوی تیم ملی باعث لطمه به لیگ شده یا خیر، افزود: به هر حال این مسئله بی تأثیر نیست، اما همه ما دوست داریم تیم ملی به جام جهانی برود و به همین دلیل باید به برنامه کی روش احترام بگذاریم. این تعطیلی ها چه به لیگ ضربه بزند چه نزند، باید به آن احترام گذاشت و همه باید خودشان را با تیم ملی همراه کنند.

بازیکن استقلال درمورد جایگاه این تیم در جدول و همچنین جایگاه پرسپولیس در لیگ برتر و اینکه این موضوع در نتیجه دربی تأثیرگذار است یا خیر، افزود: 90 درصد بازی هایی که ما با پرسپولیس کردیم، ما در بالای جدول بودیم و پرسپولیسی ها در پایین جدول، اما این مسئله ربطی به نتیجه ندارد. هر کس که به این موضوع فکر کند، اشتباه کرده است. این نتیجه ربطی به صدر و انتهای جدول ندارد، خیلی مواقع ما صدر بودیم و فکر می کردیم. 5-4گل به پرسپولیس می زنیم، اما نشد یا برعکس، اما امیدوارم در نهایت دربی خوبی را شاهد باشیم.

انتهای پیام/ک