درحاشیه /فرشته نجات استقلال ، عامل ناکامی شد!

درحاشیه /فرشته نجات استقلال ، عامل ناکامی شد!

سیب موز: درحاشیه /فرشته نجات استقلال ، عامل ناکامی شد! سیب موز هواداران استقلال به انتقاد از سرمربی این تیم پرداختند.

اخبار مرتبط

استقلال یک-ماشین سازی یک/دربی ،پایان داش علی منصوریان؟!

ترکیب ماشین سازی مقابل استقلال

به گزارش ایسکانیوز، هواداران استقلال در دقایق پایانی دیدار با ماشین سازی برای اعتراض به تعویض فرشید اسماعیلی به تشویق این بازیکن پرداختند. درست از زمانی که اسماعیلی از زمین بازی بیرون رفت، اعتراض ها با سر دادن این شعار شروع شد و تا پایان بازی و حتی دقایقی پس از اتمام دیدار ادامه یافت.

به گزارش سیب موز در این دقایق از بازی منصوریان با اعتراض به داور چهارم، قصد داشت شرایط و جو ورزشگاه را به سمت دیگری ببرد اما هواداران همچنان به تعویض اسماعیلی ایراد گرفته و با تشویق این بازیکن، به منصوریان و عملکرد معترض بودند.

* در ثانیه های پایانی، بختیار رحمانی صاحب موقعیت گلزنی بود و تصمیم گرفت با ضربه قیچی برگردان، گلزنی کند اما موفق نبود و این مسئله با اعتراض دوباره هواداران همراه شد.

*سامان نریمان جهان پس از آنکه در آخرین ثانیه های بازی خطای هند انجام داد، به شدت از مدافعان تیمش معترض شد که چرا زیر ِ توپ نمی زنند!

* هواداران استقلال در آخرین لحظات بازی و روی ضربات کاشته، باز هم منتظر گلزنی تیم شان بودند.

* در هنگام خروج رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال از جایگاه ویژه ورزشگاه، هواداران به شدت نسبت به عملکرد استقلال از او انتقاد کردند.

* دوربین های تلویزیونی در پایان بازی به سراغ هواداران استقلال رفتند تا عصبانیت آنها را منعکس کنند. هواداران استقلال نیز با داد و فریاد، نسبت به عملکرد منصوریان و تیمی که ساخته شکایت خود را با دوربین های تلویزیونی مطرح کردند.

* هواداران ماشین سازی تبریز در پایان بازی شعارهای تندی علیه استقلالی ها سر دادند.

602/602

کد خبر: 677050

0

استقلال

علی منصوریان

فوتبال

حاشیه

دربی

ماشین سازی