خطیبی: منصوریان هم راضی به رفتار هواداران استقلال نبود/آندو کاپیتان واقعی است

سیب موز خطیبی: منصوریان هم راضی به رفتار هواداران استقلال نبود/آندو کاپیتان واقعی است

خطیبی: منصوریان هم راضی به رفتار هواداران استقلال نبود/آندو کاپیتان واقعی است

سیب موز: خطیبی: منصوریان هم راضی به رفتار هواداران استقلال نبود/آندو کاپیتان واقعی است

سرمربی تیم ماشین سازی می گوید تعدادی از بازیکنان این تیم در دیدار برابر استقلال برای نخستین بار در ورزشگاه بازی می کردند.

به گزارش سیب موز به گزارش ایسنا، رسول خطیبی بعد از تساوی تیمش برابر استقلال گفت: چند بازیکن ما دفعه اول بود در آزادی بازی می کردند و به همین دلیل اوایل بازی سردرگم بودیم.

او افزود: ما می دانستیم اگر در بیست دقیقه اول گل نخوریم به راحتی کار را در دست می گیریم. درست است که استقلال چند حمله داشت ولی ما توپ های خوبی داشتیم و حتی یک توپ به تیرک دروازه استقلال زدیم. ما توانستیم در ادامه بازی با تغییر تاکتیک به گل برسیم و شاکله استقلال را به هم بزنیم.

سرمربی ماشین سازی اضافه کرد: ما فوق العاده کار کردیم و آندو در نیمه دوم یک کاپیتان واقعی بود و میانه زمین را اداره کرد. همه بازیکنان ما عالی بودند و به ماشین سازی تبریک می گویم که بعد از بیست سال در آزادی با دست پر برگشتیم.

وی درباره جدل لفظی اش با هواداران استقلال گفت: من واقعا از برخورد هواداران استقلال با صادقیان ناراحت بودم. نباید این توهین ها را می کردند. منصوریان هم به این حرف ها راضی نبود. اگر بخواهیم بازیکن اخلاق لیگ را انتخاب کنیم، صادقیان در پنج هفته گذشته بازیکن اخلاق است چون نه کارت گرفته و نه مشکلی داشته است. من به عنوان بزرگترش از او تشکر می کنم که هرچه به او گفتم را انجام داده است. از سازمان لیگ می خواهم که از این بازیکنان بی حاشیه حمایت کند. به جرات می گویم که او بازیکن اخلاق در هفته پنجم بوده است. اما درباره جدل لفظی هواداران استقلال باید بگویم که نه چنین چیزی نبود و صدا زیاد بود و مجبور شدم کمی داد بزنم.

انتهای پیام