سؤال عجیب هواداران آبی از مربی این تیم/ شعار استقلالی ها علیه تیموریان

سیب موز حاشیه دیدار استقلال - ماشین سازیسؤال عجیب هواداران آبی از مربی این تیم/ شعار استقلالی ها علیه تیموریان

سؤال عجیب هواداران آبی از مربی این تیم/ شعار استقلالی ها علیه تیموریان

سیب موز: سؤال عجیب هواداران آبی از مربی این تیم/ شعار استقلالی ها علیه تیموریان هواداران تیم استقلال از مربی این تیم سؤال عجیبی پرسیدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، زمانی که آندارنیک تیموریان پس از پایان بازی استقلال و ماشین سازی قصد داشت از زمین بازی بیرون بیاید هواداران استقلال به شدت علیه او موضع گرفتند و این در حالی است که اول بازی این بازیکن از سوی استقلالی ها تشویق شد.

به گزارش سیب موز * عده ای از هواداران استقلال در اقدامی عجیب با شعار بی غیرت علیه تیموریان شعار دادند و این بازیکن هم به نشانه ناراحتی سرش را تکان داد.

* هواداران استقلال سؤال عجیبی از علی چینی مربی این تیم پرسیدند هواداران استقلال از او پرسیدند که آقای چینی در زمان تعطیلات چه کار می کردید که این اتفاقات افتاده است؟ هواداران زمانی این سؤال را از چینی پرسیدند که او قصد داشت به داخل رختکن برود و چینی هم در واکنش به این حرکت هواداران سرش را تکان داد.

* روزبه چشمی بازیکن استقلال که دروان نقاهت بعد از مصدومیتش را طی می کند در مواجهه با هواداران این تیم مورد سؤال آنها قرار گرفت آنها از چشمی می پرسیدند که این چه تیمی است که داریم و این بازیکن هم با حرکات دستش ناراحتی اش را از وضعیت موجود نشان داد.

انتهای پیام/