برتری استقلال مقابل ماشین سازی در نیمه نخست

برتری استقلال مقابل ماشین سازی در نیمه نخست

سیب موز: برتری استقلال مقابل ماشین سازی در نیمه نخست

سیب موز برتری استقلال مقابل ماشین سازی در نیمه نخست

دیدار تیم های استقلال و ماشین سازی در نیمه نخست با برتری استقلال به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، در ادامه هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال تهران از ساعت 18:45 در ورزشگاه آزادی میزبان ماشین سازی تبریز بود که این دیدار در پابان نیمه نخست با برتری یک بر صفر استقلال به پایان رسید.

برای استقلال در این دیدار کاوه رضایی در دقیقه 7 گلزنی کرد.

نیمه نخست:

دقیقه 7: حرکت خوب خسرو حیدری از سمت راست و ارسال زیبای این بازیکن روی دروزاه ماشین سازی فرصت بسیار خوبی را برای کاوه رضایی ایجا کرد و این بازیکن نیز در دو مرحله با ضربه سر دروازه را باز کرد.

دقیقه 11: فرشید اسماعیلی با حرکت انفرادی زیبایی، با دروازبان حریف تک به تک شد اما اسماعیلی نتوانست از فرصت به دست آمده استفاده کند و توپ به کرنر تبدیل شد.

دقیقه 19: پاس رو به عقب جابر انصاری برای خسرو حیدری و ارسال خوب این بازیکن روی دروازه ماشین سازی فرصت خوبی را برای امید ابراهیمی ایجاد کرد تا دروازه را باز کند اما ضر سر این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 28: سمت چپ محوطه جریمه استقلال یاران ماشین سازی صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و در ادامه ادسون هنریکه قصد داشت با یک ضربه آزاد مستقیم دروازه استقلال را باز کند اما ضربه او را مهدی رحمتی به کرنر فرستد.

دقیقه 35: پاس زیبایی پشت محوطه جریمه برای پیام صادقیان ارسال شد و این بازیکن با ضربه پای راست قصد داشت دروزاه استقلال را باز کند اما شوت زیبای او به تیرک افقی دروازه برخورد کرد.

دقیقه39: فرشید اسماعیلی با ارسال یک پاس در عمق زیبا برای کاوه رضایی، این بازیکن را با دروازبان حریف تک به تک کرد اما رضایی نتوانست از این فرصت استفاده کند و ضربه او به کرنر رفت.

برای استقلال در این دیدار سیدمهدی رحمتی، وریا غفوری، هرایر مگویان، رابسون جانواریو، مجید حسینی، فرشید باقری، جابر انصاری، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، کاوه رضایی و فرشید اسماعیلی به میدان رفتند.

ماشین سازی نیز با ترکیب تهران فرناندز، ادسون هنریکه، حبیب گردانی، میرمهدی قریشی، بهمن کامل، آندرانیک تیموریان، احمد امیرکامدار، سامان نریمان جهان، پیام صادقیان، امین قاسمی ن‍ژاد و مهرداد بایرامی بازی را آغاز کرد.

انتهای پیام