از استقبال کم رمق تماشاگران تا استقبال گرم استقلالی ها از آندو

سیب موز از استقبال کم رمق تماشاگران تا استقبال گرم استقلالی ها از آندو

از استقبال کم رمق تماشاگران تا استقبال گرم استقلالی ها از آندو

سیب موز: از استقبال کم رمق تماشاگران تا استقبال گرم استقلالی ها از آندو

از نکات جالب دیدار استقلال و ماشین سازی می توان به برخورد گرم آبی ها با آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم ملی فوتبال اشاره کرد.

به گزارش سیب موز به گزارش ایسنا، در حالی که کمتر از 45 دقیقه تا آغاز دیدار استقلال و ماشین سازی باقی مانده استقبال چندانی از این دیدار توسط تماشاگران استقلال صورت نگرفته است. کمتر از 4 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور دارند. هرچند که انتظار می رود به تعداد آن ها اضافه شود.

آندرانیک تیموریان بازیکن سابق استقلال پیش از آغاز این بازی به رختکن استقلالی ها رفت و با برخورد گرم علیرضا منصوریان و بازیکنان این تیم روبه رو شد.

علیرضا منصوریان و رسول خطیبی سرمربیان دو تیم استقلال و ماشین سازی در راهروی ورزشگاه آزادی وقتی یکدیگر را دیدند برخورد گرمی با یکدیگر داشتند و دقایقی با یکدیگر گفت وگو کردند.

روزبه چشمی هافبک دفاعی مصدوم استقلال که انتظار می رود در یکی، دو ماه پیش رو شرایط بازی کردن را پیدا کند، پیش از آغاز این دیدار در اردوی این تیم و رختکن آبی ها حاضر شد و به هم تیمی هایش روحیه داد.

حدود 100 هوادار تیم ماشین سازی در این دیدار تیم خود را تشویق می کنند.

این دیدار برای استقلالی ها به لحاظ امتیازی اهمیت بالایی دارد ولی ترکیب امروز استقلالی ها نکات جالبی را هم با خود به همراه داشته است. نیمکت نشینی بختیار رحمانی و بازی کردن مجید حسینی مدافع رده امید استقلال در این بازی از نکات جالب توجه ترکیب استقلالی هاست.

انتهای پیام