قلعه نویی:چاقو خوردم ولی جایش را نمی بینم،حتما توهم زده ام!/پرسپولیس حتی نزدیک دروازه ما هم نشد

سیب موز کارشناسان داوری فقط بگویند کامیبابی نیا چند بار باید اخطار می گرفتقلعه نویی:چاقو خوردم ولی جایش را نمی بینم،حتما توهم زده ام!/پرسپولیس حتی نزدیک دروازه ما هم نشد

قلعه نویی:چاقو خوردم ولی جایش را نمی بینم،حتما توهم زده ام!/پرسپولیس حتی نزدیک د

سیب موز: قلعه نویی:چاقو خوردم ولی جایش را نمی بینم،حتما توهم زده ام!/پرسپولیس حتی نزدیک دروازه ما هم نشد سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: وقتش شب گذشته شنیده ام گفته اند من چاقو خوردم با خودم گفتم نکند چاقو خورده ام و توهم زده ام که جای آن را نمی بینم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدار شب گذشته تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس در حالی در اواخر بازی دچار حاشیه هایی شد که در لابلای اخبار عنوان شد امیر قلعه نویی مورد اصابت چاقو قرار گرفته است، اما سرمربی تیم تراکتورسازی ضمن ناراحتی بابت انتشار چنین اخباری، اعلام کرد؛ نه چاقویی خورده و نه درگیری با شخصی داشته که همه چیز بر علیه او نوشته شده است.

متن گفت وگوی امیر قلعه نویی با خبرنگار خبرگزاری فارس را در زیر می خوانید:

فارس: ابتدا از بازی صحبت کنید که بار فنی بالایی داشت.

به گزارش سیب موز

در اول صحبت هایم روز عرفه و عید سعید قربان را خدمت همه مسلمانان جهان به خصوص ایرانیان عزیز تبریک می گویم، خودتان می دانید که فوتبال خوب و درگیرشونده ای بود. جا دارد از بازیکنانم تشکر کنم که اجازه ندادند هافبک های پرسپولیس بازی سازی کنند. ما در جریان بازی بدشانس بودیم و 4 موقعیت عالی داشتیم که بیرانوند در روز خوبش 2 امتیاز از ما گرفت. تیم ما لیاقت برد را داشت و به جز یک اشتباه که فردی هم بود، حتی اجازه ندادیم حریف به سمت دروازه ما بیاید. شما دیدید که آقای برانکو، طارمی، مسلمان و علیپور را بیرون آورد و عناصر دفاعی به زمین فرستاد، اما در مجموع از بازی راضی هستم، ولی از نتیجه نه.

فارس: در اواسط نیمه دوم ظاهراً به قضاوت اشکان خورشیدی اعتراض داشتید، درست است؟

من با آقای حسن زاده صحبت کردم و به او گفتم که می خواهم امسال درمورد داوری حرف نزنم، ولی فقط یک خواهش از کارشناسان امر داوری دارم که روی حرکات کمال کامیابی نیا و خطاهایی که این بازیکن انجام داده، صحبت کنند. کامیابی نیا در مس کرمان شاگرد من بوده و از بازیکنان خوب است، ولی شما دوباره بازی را ببینید که او چند بار باید از داور کارت می گرفت؟ بحث پنالتی که روی سعید آقایی افتاد و چند آفساید که گرفته نشد را باز نمی کنم و اصلاً به آنها کاری ندارم، همه داوری آقای خورشیدی عزیز هم موردقبول،فقط از کارشناسان می خواهم که خطاهای کامیابی نیا را بررسی و اخطارهایی که او باید می گرفت را تحلیل کنند. به گروه داوری هم خسته نباشید می گویم و مطمئن هستم اشکان خورشیدی داور آینده داری خواهند بود.

فارس: این ماجرای چاقو خوردن و خونین شدن دست شما چیست؟

امروز گزارشی را در شبکه خبر دیدم و بلافاصله با باشگاه تماس گرفتم و از آنها خواستم از گزارشگر شبکه خبر که روی خط برنامه تلویزیونی آمد و اتفاقات شب گذشته را وارونه توضیح داد، شکایت کنند. من شخصاً از گزارشگری که به صورت تلفنی روی خط برنامه شب گذشته شبکه خبر آمده بود، شکایت کردم. باور کنید وقتی به فرودگاه آمدم، تعجب کردم و به خودم گفتم نکند چاقو خوردم و توهم گرفته ام که آن را نمی بینم؟! مگر من خانواده ندارم که نگران شوند، چرا باید چنین مطلبی نوشته شود که یک خانواده تا من به تهران برسم، کلی نگران شوند. مگر غیر از این است که خبرنگاران به قلم قسم می خورند، نمی دانم چقدر راحت مطلب می نویسند و هیچ کس با آنها مقابله نمی کند. خبرنگاری که درست مطلب می نویسد، کار مقدسی انجام می دهد، ولی قبول کنید که یک قلم اشتباه باعث اتفاقاتی تلخ می شود. رختکن ما با رختکن رقیب 70 متر فاصله دارد، من یک بگومگوی کوچک با یکی از مأموران حاضر در ورزشگاه کردم که بلافاصله هم از رختکن بیرون آمدیم با او روبوسی کردم، اتفاقاً جا دارد از آن سرهنگ تشکر کنم، چون ما یک بازی مقابل ملوان انجام دادیم که چند طرفدار این تیم را در تبریز گرفتند. مازیار زارع شاهد است که این سرهنگ روی من را زمین نینداخت و آن طرفداران را رها کرد.

فارس: ظاهراً بعد از بازی درگیری هایی هم شد و تعدادی از خبرنگاران مصدوم شدند.

مسئول ورزشگاه بعد از بازی می خواسته چمن را آب بدهد، آن وسط یک سری درگیری ایجاد شد که خودم اعتقاد دارم اصلاً نباید چنین اتفاقی هم می افتاد، حتی از خبرنگارانی که از تهران آمده بودند، عذرخواهی کردم، ولی متأسف هستم که یک گزارشگر شب گذشته روی خط شبکه خبر رفته و حالا چه نیتی برای زدن تراکتورسازی دارد، خدا می داند. او به یگان ویژه و من افترا زده و رسماً گفته که من درگیری فیزیکی داشته ام و به همین دلیل از او شکایت می کنم که مستنداتش را بیاورد و بگوید که من کجا و با چه کسی درگیر شدم. فکر کنم آمدیم چند نفر را از هم سوا کنیم و به جای صواب کردن کباب شدیم.

فارس: این ورزشگاه یادگار امام(ره) کی آماده می شود که چنین اتفاقاتی نیفتد؟

اتفاقاً در همین گزارشی که شب گذشته از تلویزیون پخش شد، دیدم که می گویند مسئولان هیأت فوتبال مقصر آماده نشدن چمن و این گونه مسائل هستند. آخر چرا بدون مطالعه باید چنین حرفی زده شود؟ استادیوم یادگار امام(ره) زیرنظر شرکت توسعه و تجهیز است و مسئول برگزاری مسابقات هیأت فوتبال. چرا باید هیأت فوتبال زیر سوال برود، من که خودم بارها گفته ام تراکتورسازی فقط یک یادگار امام(ره) کم دارد. ما

4-3 بازی در تبریز انجام داده ایم که در هر بازی میانگین 30 هزار نفر به ورزشگاه می آمدند. با احتساب 60 هزار تماشاگر احتمالی بازی دیروز، نزدیک به 150 هزار بلیت به ضرر باشگاه تراکتورسازی شد. پس ما هم ضرر کرده ایم، بحث حمایت تماشاگران و فشاری که روی حریفان می آید به کنار، اما تعجب می کنم که آقایان بدون اطلاع درمورد هیأت فوتبال هم صحبت می کنند. استادیوم یادگار امام(ره) هم مثل طرح های نیمه کاره دیگر مورد اولویت بندی قرار گرفته و درست مثل صندلی های ورزشگاه آزادی به این ورزشگاه هم رسیدگی می شود. اتفاقاً از روزی که آقای مدبر آمده، تمام طرح ها را که نیمه کاره و الکی رها شده بود، در اولویت قرار داده است.

فارس: هفته آینده هم که بازی سختی دارید.

هر بازی سختی خودش را دارد و همه تیم ها به یکدیگر نزدیک هستند، ذوب آهن هم تیمی است که امسال جوان تر شده و قاسم حدادی فرد را در اختیار ندارد که تا جایگزین او پیدا شود، کمی زمان خواهد برد، اما ما امیدوار هستیم مقابل تیم یحیی گل محمدی که همیشه خوب فوتبال بازی می کند، 3 امتیاز را بگیریم.

انتهای پیام/