پذیرفتن FATFبه قیمت از دست رفتن امنیت ملی، استقلال و اقتصاد داخلی کشور تمام می شود

سیب موز فتح الله زاده در گفت وگو با فارس:پذیرفتن FATFبه قیمت از دست رفتن امنیت ملی، استقلال و اقتصاد داخلی کشور تمام می شود

پذیرفتن  FATFبه قیمت از دست رفتن امنیت ملی، استقلال و اقتصاد داخلی کشور تمام می

سیب موز: پذیرفتن FATFبه قیمت از دست رفتن امنیت ملی، استقلال و اقتصاد داخلی کشور تمام می شود مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران گفت: طبق توافق FATF بانک های داخلی داوطلبانه نهادهای انقلابی را تحریم می کنند و اطلاعات بانکی و محرمانه ملت را به راحتی در اختیار بیگانگان قرار می دهند تا مبادا به حمایت از تروریسم متهم شوند.

مرتضی فتح الله زاده مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با بیان اینکه در جامعه شفاف مردم باید از همه چیز مطلع باشند، گفت: این انقلاب برای مردم است و بدون وجود مردم سخن گفتن از انقلاب عملا کار بی معنایی است.

به گزارش سیب موز وی افزود: اعتماد مردم به نظام بزرگترین سرمایه انقلاب است و هر آنچه باعث خدشه وارد شدن به این اعتماد است بدون شک باید اصلاح شود. در جمهوری اسلامی مردم کارفرما هستند و مسئولین کارگزار، وظیفه کارگزار در خدمت مردم بودن است.

این فعال دانشجویی در ادامه ضمن انتقاد از عملکرد دولت در امضای توافق های محرمانه، تاکید کرد: در چنین جامعه ای نمی توان شاهد کارهای محرمانه بود. متاسفانه در طول این سال ها شاهد اتفاق هایی در دولت ها بوده ایم که به هیج عنوان مردم در آن دیده نشده اند.

فتح الله زاده تصریح کرد: متاسفانه اخیرا ما شاهد امضای قراردادهایی محرمانه و به دور از خواست و اراده مستقیم مردم هستیم، قراردادهایی که بی واسطه با اقتصاد مردم ارتباط دارند. قراردادهایی که مستقیما باعث ضربه زدن به اقتصاد داخلی و توان داخلی می شوند. آن هم در سال هایی که مقام معظم رهبری تنها راه نجات اقتصاد را اقتصاد مقاومتی می دانند.

این فعال دانشجویی گفت: چرا مردم نباید در مورد ipc چیزی بدانند؟ همان قراردادهای نفتی که علیرغم داشتن توان داخلی با شرک های خارجی و مسئله دار بسته شده است، آن هم به شکلی بسیار تعجب آور و با دادن امتیازهایی متعدد. چرا مردم و نخبگان کشور نباید در مورد fatf و جزئیات و تبعات و آثار آن مطلع باشند؟

وی افزود: fatf قراردادی که نتیجه آن این می شود که بانک های داخلی با اختیار خودشان و بصورت داوطلبانه نهادها و سازمان های انقلابی و خدمت گذار را تحریم می کنند و اطلاعات بانکی و محرمانه ملت را به راحتی در اختیار بیگانه قرار می دهند تا مبادا به حمایت از تروریسم متهم شوند.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران افزود: تعریف تروریسم در نظر آنان و ما از زمین است تا آسمان و هیچ مبنای مشترکی نداریم. باید طبق این قرارداد برای حمایت از فلسطین و سوریه و تمام مستضعفین عالم که این کمیته آنان را تروریست می نامد، موافقت این کمیته را جلب کنیم تا مبادا در نظر آنان به حمایت از تروریسم متهم شویم.

فتح الله زاده اظهار داشت: این ها نمونه هایی از قراردادهایی هستند که هر کدام به قیمت از دست رفتن امنیت ملی، استقلال و اقتصاد داخلی کشور تمام می شوند. آیا مردم از بیگانگان بیگانه ترند؟

وی در خاتمه گفت: ما دانشجویان در بسیج دانشجویی دانشگاه های کشور به هیچ عنوان در مقابل این اتفاقات که مستقیما مصداق نفوذ در سیستم تصمیم گیری و تصمیم سازی کشور است سکوت نکرده و علیه این مصادیق فساد بدون کمترین ملاحظه ای فریاد خواهیم زد و از ملت غیور و انقلابی خواستاریم به سهم خود در این راستا کمک حالمان باشند.

انتهای پیام/