شهداء آزادی و استقلال را برای کشور به ارمغان آوردند

سیب موز جانشین فرماندهی سپاه ناحیه سرپلذهاب :

شهداء آزادی و استقلال را برای کشور به ارمغان آوردند

شهداء آزادی و استقلال را برای کشور به ارمغان آوردند

سیب موز: شهداء آزادی و استقلال را برای کشور به ارمغان آوردند

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه سرپلذهاب گفت: شهدای دفاع مقدس بانثار جان خود آزادی و استقلال را برای کشور به ارمغان آوردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بازی دراز، سرهنگ مجتبی کاکایی ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدا گفت: امروزهرچه داریم به دلیل رشادت ها، ایثار و از خود گذشتگی شهدا و خانواده های آنهاست.

به گزارش سیب موز

جانشین فرمانده سپاه ناحیه اذعان کرد: شهدا با نثار جان خود آزادی و استقلال را به کشور هدیه دادند.

وی با تأکید بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا افزود: باید یاد و نام شهدا برای همیشه زنده نگه داشته شود چرا که امینت حاکم بر کشور مرهون تلاش ایثارگرانی است که با نثار جان خود اجازه ندادند دشمنان به اهداف خود برسند.

یکیی از اساتید حوزه و دانشگاه در ادامه خاطر نشان شد: برگزاری یادواره شهدا زمینه آشنایی جوانان و نسل جوان را با افکار شهدا و اهداف آنها فراهم می کند.

آیت الله پروفسور اسماعیل گندمکار گفت: شهادت جاذبه ای از سوی خداوند است و خداوند شهدا را از باب فضیلت اخلاقی ، گل چین می کند لذا کسی شهید می شود که پا بر نفس اماره خویش گذاشته باشد.

وی تصریح کرد: با توجه به هجمه عظیم بیداری اسلامی در دنیا این نکته مشهود است که بیداری اسلامی مدیون قیام کربلا می باشد چرا که کربلا یک جریان مستمر بوده و مختص به یک نقطه جغرافیایی نیست.

گندمکار با اشاره به گروهک تروریستی داعش اظهار داشت: حرکتهای اسلام ستیزی در غرب آسیا ، آسیای میانه و اروپا در جهت تخریب چهره اسلام ناب محمدی است و نباید فراموش کرد که داعش یک گردان از گردانهای رژیم صهیونیستی به شمار می رود.

وی اذعان کرد: اگر داعش مدعی اسلامیت است چرا بر علیه اسرائیل قیام نمی کند؟!

این استاد حوزه و دانشگاه گفت: دشمنان اسلام و مسلمین همواره در پی تفرقه افکنی میان مسلمانان هتند و از فضاهای مجازی نیز برای رسیدن به اهداف شوم خود ، بهره می گیرند تا وحدت میان مسلمان شیعه و سنی را خدشه دار نمایند.

گندمکار با اشاره به اقدامات آل سعود خاطر نشان شد: آل سعود راه مکه را بر ایرانیان بسته است ودر پی تفرقه در جهان اسلام است لذا باید با اتحاد و همدلی نقشه های شوم دشمنان را نقش برآب سازیم.

وی درادامه افزود: جوانان نیازمند فرهنگ شهادت هستند و بایستی فرهنگ شهادت را در مدارس ، دانشگاهها ، حوزه های علمیه و ادارات بسط دهیم و نباید فراموش کرد که ایران و ایرانی در مسیر امام حسین (ع) حرکت می کند پس همواره پیروز است.

یادواره شهدای روستای گاوچالی دهستان پاطاق از توابع شهرستان سرپل زهاب با حضور جانشین فرماندهی سپاه ناحیه سرپلذهاب ، جمعی از مسئولین ، خانواده های شهدا، ایثارگران ، جانبازان و بسیجیان درمحل روستای گاوچالی برگزار گردید.

گفتنی است دهستان پاطاق 34 شهید والا مقام را تقدیم این نظام و انقلاب کرده است که از این تعداد 4 شهید آن شهدای روستای گاوچالی هستند.

شهداء آزادی و استقلال را برای کشور به ارمغان آوردند 2 شهداء آزادی و استقلال را برای کشور به ارمغان آوردند 3 شهداء آزادی و استقلال را برای کشور به ارمغان آوردند 4 شهداء آزادی و استقلال را برای کشور به ارمغان آوردند 5 شهداء آزادی و استقلال را برای کشور به ارمغان آوردند 6

انتهای پیام/م