تجربه نشان می دهد که صحنه گردان قراردادهای ضد استقلال کشور هاشمی است

سیب موز دبیر جبهه پایداری کرمانشاه:

تجربه نشان می دهد که صحنه گردان قراردادهای ضد استقلال کشور هاشمی است

تجربه نشان می دهد که صحنه گردان قراردادهای ضد استقلال کشور هاشمی است

سیب موز: تجربه نشان می دهد که صحنه گردان قراردادهای ضد استقلال کشور هاشمی است

دبیر جبهه پایداری کرمانشاه گفت: با این فضا که آقای هاشمی تبدیل به برنامه ریز دولت شده است و آقای روحانی هم نقش معاون اول او را بازی می کند باید گفت که طراح نقشه راه برجام و پیوستن به قراردادهای ننگینی مانند FATF هم شخص هاشمی رفسنجانی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ولی حقیقی پاک در گفتگو با  مرصاد اظهار داشت: با نگاهی به تجربیات گذشته و تلاش های هاشمی رفسنجانی می توان تحلیلی هم از برخی اقدامات کنونی وی داشت.

به گزارش سیب موز

وی ادامه داد: با رجوع به تاریخ می بینید که بیشترین تلاش را برای انحلال کمیته های انقلاب هاشمی رفسنجانی داشت.

دبیر جبهه پایداری استان کرمانشاه ادامه داد: بعدها او  با این استدلال که ارتش هست زمزمه انحلال سپاه پاسداران را به میان آورد که با واکنش تند امام (ره) مواجه شد.

وی افزود: در دولت خاتمی هم نیروهای غیر انقلابی داخل نظام که از مریدان حزبی آقای هاشمی بودند طرح انحلال جهاد سازندگی را کلید زدند و متاسفانه موفق هم شدند.

حقیقی پاک ادامه داد: امروز می بینید که همین آقای هاشمی با صراحت و بدون تعارف از ممنوعیت گسترش توان نظامی کشور حرف می زند که یک خیانت آشکار است.

وی تصریح کرد: با این فضا که آقای هاشمی تبدیل به برنامه ریز دولت شده است و آقای روحانی هم نقش معاون اول او را بازی می کند باید گفت که طراح نقشه راه برجام و پیوستن به قراردادهای ننگینی مانند FATF هم شخص هاشمی رفسنجانی است.

وی در پایان تصریح کرد: باید منتظر بود و دید که قدم ها و طرح های بعدی این جریان برای کشور چیست که البته تردیدی وجود ندارد که جریان انقلابی مردم هوشیارانه فضا را رصد می کنند و اجازه شکل گیری خیانت ها را نخواهند داد.

انتهای پیام/م