مسجدالاقصی متعلق به امت اسلام است و همه باید از آن دفاع کنند

مسجدالاقصی متعلق به امت اسلام است و همه باید از آن دفاع کنند

سیب موز: مسجدالاقصی متعلق به امت اسلام است و همه باید از آن دفاع کنند

مسجدالاقصی متعلق به امت اسلام است و همه باید از آن دفاع کنند 2

سیب موز به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، "شیخ محمد حسین" در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد الاقصی خواستار عمران و آباد سازی مسجد الاقصی شد و از تمامی مسلمانان خواست به رغم محدودیت ها و تدابیر امنیتی شدید دشمن صهیونیستی در این مسجد مبارک حضوری گسترده و پررنگ داشته باشند.

وی از ملت فلسطین خواست به سوی این مسجد رخت بربسته و به ویژه در آستانه عید قربان آن را با تلاوت قرآن، نماز و کلاس های علوم دینی آباد کنند.

به گزارش سیب موز

این در حالی است که ده ها هزار نفر از ساکنان قدس، کرانه باختری، فلسطین اشغالی 1948 و نوار غزه در نماز جمعه این هفته مسجد الاقصی حضور داشتند.

شیخ حسین تأکید کرد:دشمن غاصب صهیونیستی زمینه تعرض و هتاکی شهرک نشینان تندرو یهودی به مسجد الاقصی را فراهم می کند، اما مانع از ورود مسلمانان به این مسجد به منظور اقامه نماز و عبادت می شود.

وی خطاب به سران کشورهای اسلامی و عربی و ملت های مسلمان تصریح کرد: بدانید قبله نخست مسجد الاقصی و قبله دوم مسجد الحرام است.

خطیب مسجد الاقصی خاطر نشان کرد: زمان آن رسیده تا امت اسلامی و عربی به مسؤولیت های خود در قبال مقدسات فلسطین عمل کرده و از مسجد الاقصی و دیگر مقدسات فلسطین دفاع کنند.

وی ابزار امیدواری کرد که در عید قربان بار دیگر امید به امت اسلام بازگردد و پرچم اسلام در سرتاسر دیار اسلام برافراشته شود.

مسجدالاقصی متعلق به امت اسلام است و همه باید از آن دفاع کنند 3