جنایات آل سعود نابخشودنی است/اهانت به ایرانیان خلاف سنت رسول الله(ص) است

جنایات آل سعود نابخشودنی است/اهانت به ایرانیان خلاف سنت رسول الله(ص) است

سیب موز: جنایات آل سعود نابخشودنی است/اهانت به ایرانیان خلاف سنت رسول الله(ص) است

جنایات آل سعود نابخشودنی است/اهانت به ایرانیان خلاف سنت رسول الله(ص) است 2

سیب موز به گزارش خبرنگار تقریب از سنندج، ماموستا سیداحسن حسینی ظهر  در خطبه های نماز جمعه این هفته سنندج موضع گیری های نابخردانه مسئولان و علمای عربستانی در قبال مردم ایران را ناشی از تعصب کورکورانه آل سعود دانست و گفت: مدیریت غلط آل سعود در کنگره عظیم حج موجب شد که بیش از 7هزار مسلمان بی گناه در سرزمین امن الهی جان خود را از دست بدهند.

به گزارش سیب موز

وی افزود: رژیم مرتجع آل سعود پس از این حادثه ناگوار به جای عذرخواهی از امت اسلامی به دنبال توطئه افکنی در بین امت اسلامی و فرار از زیر بار مسئولیت این گناه است.

امام جمعه موقت سنندج تصریح کرد: همانطوری که رسول الله(ص) از سلمان فارسی و مردم ایران به عنوان مردمانی دانشمند و یاری گر اسلام یاد کرده اند انتظار می رود حکام آل سعود نیز اگر خود را پیرو سنت رسول الله(ص) می دانند نسبت به مردم مسلمان ایران با احترام یاد کنند و از هرگونه رفتار و گفتار غیر اسلامی پرهیز نمایند.

ماموستا حسینی افزود: حکام آل سعود در اشتباهی بزرگ به سر می برند و به نوکران آمریکا و اسراییل تبدیل شده اند.

وی خاطرنشان کرد: آل سعود  با خرید تسلیحات جنگی از کفار و عمل به نقشه های شوم آنان به دشمنی بزرگ برای همه مسلمانان تبدیل شده اند و بدون شک اگر این مسیر را اداره دهند چیزی جز نابودی در مسیر آنان نخواهد بود.

امام جمعه موقت سنندج در بخشی دیگر از خطبه های نماز جمعه این هفته به جایگاه ماه ذی الحجه و ایام عید سعید قربان و روز عرفه در سنت رسول الله(ص) و آیین اسلام اشاره کرد و گفت: روزه گرفتن در روز عرفه از سنت های رسول الله(ص) است و انتظار می رود همه مسلمانان به این مهم توجه کنند.

ماموستا حسینی در پایان خطبه های نماز جمعه این هفته نیز بر مشارکت گسترده مردم در جشن نیکوکاری ویژه کمک به دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت تأکید کرد و از افراد متمول جامعه خواست که در این مسیر همتی مضاعف داشته باشند.

جنایات آل سعود نابخشودنی است/اهانت به ایرانیان خلاف سنت رسول الله(ص) است 3