پشت پرده خبر چاقو خوردن امیرقلعه نویی معلوم شد!

پشت پرده خبر چاقو خوردن امیرقلعه نویی معلوم شد!

سیب موز: پشت پرده خبر چاقو خوردن امیرقلعه نویی معلوم شد! سیب موز پشت پرده خبر چاقو خوردن امیرقلعه نویی معلوم شد!

سرپرست تراکتورسازی گفت: در تهران نارنجک زدند و گفتند این ها پرسپولیسی نبودند اما حالا می گویند مردم تبریز ما را با سنگ زدند!

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، ایوب ذوالفقاری، سرپرست تراکتورسازی در خصوص بازی این تیم مقابل پرسپولیس گفت: خوشبختانه بعد از تعطیلات لیگ شاهد بازی زیبایی از جانب هردوتیم بودیم. هردوتیم با اینکه مدتی در تعطیلات بودند اما فوتبال خوبی را ارائه کردند و تماشاگران مسابقه جذابی را دیدند. هردو تیم موقعیت های خوبی داشتند اما موقعیت های ما بهتر بود و اگر کمی دقت می کریدم می توانستیم به سه امتیاز این بازی رسیم.

به گزارش سیب موز سرپرست قرمزهای تبریز در خصوص اتفاقات به وجود آمده و دلخوری علی اکبرطاهری از این اتفاقات گفت: آقای طاهری نباید ناراحت باشد. در بازی برگشت فصل قبل چرا ناراحت نشدند؟ آنجا به نیمکت ما نارنجک زدند و ما فکر کردیم به میدان مین آمده ایم. چرا درآنجا حرفی نزدند؟

وی در ادامه گفت: البته نباید اینطور برداشت شود که قصد تلافی داشته اییم. خوشبختانه آقای فتاحی ناظر بازی بودند و می توانید از ایشان سوال کنید. اتفاقاتی که از آن صحبت می شود مربوط به بعد از بازی و زمانی است که همه بازیکنان به رختکن رفته بودند. نیروی انتظامی بلافاصله پس از بازی تماشاگران ما را به بیرون ورزشگاه هدایت کرد. ظاهرا پس از اینکه سوت پایان زده شد چندتماشاگر و خبرنگار، با هم بگو مگویی کردند و مشکلاتی بین آن ها به وجود آمد. من در جریان صحبت های آن ها نیستم اما نباید دعوای چندنفر با خبرنگار را به پای تماشاگران تبریز نوشت. چرا در طول بازی اتفاقی نیفتاد؟

ذوالفقاری در خصوص سنگ هایی که به زمین پرتاب شده گفت: چرا این سنگ ها در طول بازی به زمین پرت نشد؟ از ناظر بازی بپرسید که آیا در طول بازی سنگی دیدند؟ همانطور که گفتم این اتفاقات پس از سوت پایان و زمانی که ورزشگاه تقریبا تخلیه شده بود افتاد.

ذوالفقاری اضافه کرد: در تهران نارنجک زدند و گفته شد این ها پرسپولیسی نبودند اما حالا می گویند مردم تبریز ما را با سنگ زدند! من این حرکت را تایید نمی کنم اما معتقدم نباید اشتباه چندنفر را به پای تماشاگران تبریزی نوشت. تماشاگران ما بلافاصله پس از بازی از ورزشگاه خارج شدند. به نظر من عده ای هستند که دوست ندارند تماشاگر تبریزی را در ورزشگاه ببینند. چشمشان را می بندند و واقعیات را قبول نمی کنند.

سرپرست تراکتورسازی در ادامه گفت: باشگاه پرسپولیس با خودش خبرنگار آورده بود و ما او را در هتل پارس اسکان دادیم و سعی کردیم به خوبی از او میزبانی کنیم. به هرحال در یک بازی ممکن است تماشاگر حرف هایی بزند و این در فوتبال طبیعی است. مگر در تهران به داور و تیم حریف توهین نمی شود؟ این مسائل در فوتبال هست و نباید کسی را متهم کرد.

ذوالفقاری در پایان در خصوص شایعه چاقو خوردن امیرقلعه نویی گفت: این موضوع اصلا صحت ندارد. من امروز پیش آقای قلعه نویی بودم و ایشان در سلامت کامل به سر می برد. تنها مشکلی که دیروز برای آقای قلعه نویی به وجود آمد با یگان ویژه نیروی انتظامی بود و چون فرمانده نیروی انتظامی ایشان را نمی شناخت بینشان جروبحثی صورت گرفت که پس از آن با وساطت اطرافیان با هم آشتی کردند و اختلافشان برطرف شد.

خبرگزاری دانشجو - برنا