مصاحبه های اول فصل منصوریان به ضررش تمام شد/ کادر فنی استقلال باید قوی تر باشد

سیب موز بازیکن سابق استقلال تهران:مصاحبه های اول فصل منصوریان به ضررش تمام شد/ کادر فنی استقلال باید قوی تر باشد

مصاحبه های اول فصل منصوریان به ضررش تمام شد/ کادر فنی استقلال باید قوی تر باشد

سیب موز: مصاحبه های اول فصل منصوریان به ضررش تمام شد/ کادر فنی استقلال باید قوی تر باشد بازیکن سابق استقلال تهران با اشاره به برخی دلایل عدم نتیجه گیری استقلال در فصل جاری گفت: مصاحبه های اول فصل منصوریان به ضررش تمام شد.

داریوش یزدی امروز در حاشیه تمرین تیم نفت گچساران در گفت وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان درباره نتایج ضعیف این روزهای استقلال تهران اظهار کرد: با توجه با شناختی که از علیرضا منصوریان دارم و کاراکتر خاصی که دارد، می تواند استقلال را مدیریت کند اما باید بداند مربی گری در استقلال با مربی گری در نفت متفاوت است.

به گزارش سیب موز یزدی افزود: شاید در تیمی مثل نفت تهران حرف ها و مصاحبه های شما دیده نشود ولی باید این را بدانیم کوچکترین حرف و مصاحبه در تیمی مثل استقلال که هوادارانش ریز به ریز نکات را دنبال می کنند برای یک مربی حاشیه درست می کند.

سرمربی تیم نفت گچساران با بیان اینکه استقلال تیم بزرگی است و کار کردن در این تیم مدیریت خاصی را می طلبد گفت: اعتقاد دارم در شروع فصل منصوریان مصاحبه هایی انجام داد که مقداری زیاده روی در آن بود که خود منصوریان هم متوجه قضیه شد.

بازیکن سابق استقلال تهران تاکید کرد: نگرانی دیگری که وجود دارد این است که منصوریان نیاز به کادر قویتری در کنار خود دارد و باید پذیرفت اینجا استقلال تهران است و با نفت متفاوت است.

وی خاطرنشان کرد: نفرات کنار منصوریان مربیان خوب، با سابقه بازی و دارای سلامت کاری هستند اما باید پذیرفت کادر استقلال باید قوی تر از این باشد تا بتواند چالش های پیش رو را کنترل کنند.

یزدی تصریح کرد: همه تیم ها با تمام قوا روبه روی استقلال و پرسپولیس بازی می کنند و نیاز است تیمی مثل استقلال با کادر فنی قوی با ضریب هوشی بالا بتواند پاسخگوی این نیازها باشند.

بازیکن سابق استقلال تهران با اشاره به اضافه شدن بهتاش فریبا به مجموعه استقلال خاطرنشان کرد: بهتاش فریبا می تواند به استقلال کمک کند اما باید دید حوزه فعالیت و اختیاراتش به چه شکل است، بهتاش یک استقلالی است که فوتبال را خوب می شناسد که امیدوارم روزهای خوبی را در ادامه برای استقلال ببینیم چرا که استقلال هواداران بی شماری در ایران و خارج از کشور دارد.

انتهای پیام/82030/و