پس از اعتراض به یگان ویژه؛ قلعه نویی تهدید به بازداشت شد

سیب موز سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با فرمانده یگان ویژه دچار درگیری لفظی شد و فرمانده یگان ویژه اعلام کرد اگر به کارش ادامه دهد دستور می دهد او را ببرند.

پس از اعتراض به یگان ویژه؛ قلعه نویی تهدید به بازداشت شد

سیب موز: پس از اعتراض به یگان ویژه؛ قلعه نویی تهدید به بازداشت شد به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ برسپولیس و تراکتورسازی در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند و در این دیدار دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

* امیر قلعه نویی با فرمانده یگان ویژه دچار درگیری لفظی شد. فرمانده یگان ویژه به سرمربی تراکتورسازی اعلام کرد حق توهین به سرباز او را ندارد و اگر یک بار دیگر به سرباز وظیفه او توهین کند با یک اشاره دستور بازداشتش را می دهند.

به گزارش سیب موز فرمانده یگان ویژه اعلام کرد حق دستور دادن به او را ندارد و نمی خواهد بگوید که او باید چه کاری انجام دهد و نباید چون فردی مشهور است هر کاری دلش خواست انجام دهد.

در ادامه قلعه نویی با وساطت ناظر مسابقه با مسئول یگان ویژه در ورزشگاه آشتی کردند تا این قائله ختم بخیر شود.

* سرپرست باشگاه تراکتورسازی وقتی قلعه نویی و فرمانده یگان ویژه بین آنها درگیری به وجود آمد در حال وساطت بود.

* رضا تقیون مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی در بین زمین فریاد میز د و اعلام میکرد او مدیر روابط عمومی هیأت فوتبال آذربایجان شرقی است و نباید او را بیرون بیاندازند.

*درگیری ها با وجود گذشت نیم ساعت از مسابقه همچنان ادامه دارد و خبرنگاران بار دیگر با واکنش یگان ویژه روبه رو شدند و همین اتفاق عاملی شد تا درگیری بین آنها و لیدرهای باشگاه تراکتورسازی رخ بدهد.کریم باقری و حسین ماهینی به جدا کردن طرفین پرداختند.

اخبار امروز باشگاه خبرنگاران - فارس