محمودی: استقلال نباید به خاطر دربی دست به عصا باشد

محمودی: استقلال نباید به خاطر دربی دست به عصا باشد

سیب موز: محمودی: استقلال نباید به خاطر دربی دست به عصا باشد

سیب موز فوتبال ایران > لیگ برتر - کاظم محمودی بازی استقلال مقابل ماشین سازی تبریز را دیداری سخت برای این تیم پیش بینی می کند. این استقلالی تبریزی از هر دو تیم شناخت خوبی داشت و با خبرورزشی در همین ارتباط حرف زد.

استقلال با ماشین سازی بازی دارد. پیش بینی تان از این دیدار چیست؟

قطعاً بازی سختی برای استقلال خواهد بود. واقعیت تلخ این است که استقلال در 4 بازی ابتدایی لیگ نتوانسته نتیجه بگیرد و بازیکنانش تحت فشار زیادی قرار دارند. از طرفی هم دربی در پیش است و این اضطراب که اگر بازی را با برد تمام نکنند، چه وضعیتی تا بازی با پرسپولیس در انتظارشان خواهد بود آنها را آزار می دهد.

به گزارش سیب موز ماشین سازی چطور؟

این تیم بعد از 20 سال به سطح اول فوتبال ایران برگشته و متشکل از بازیکنان بومی است که بیشترشان برای اولین بار در آزادی به میدان خواهند رفت. فکر کنم همین تعاریف برای اثبات انگیزه بالای تیم ماشین سازی کافی باشد.

نتیجه این دیدار چه تأثیری بر روند کار استقلال خواهد داشت؟

قطعاً اگر استقلال این بازی را ببرد با خروج از بحران خودساخته اش با قدرت به استقبال دربی خواهد رفت و در غیر این صورت استقلال به شدت وارد بحران خواهد شد. حتی مساوی در این دیدار هم می تواند استقلال را از بحران نجات دهد.

چرا این تیم تا این اندازه پسرفت داشت؟

قبل از شروع لیگ و با یارگیری ای که داشت توقع طرفداران از استقلال بالا رفت و برخی وعده ها هم این سطح از انتظارات را بالاتر برد. از طرفی منصوریان در نفت نتایجی رقم زد که همه انتظار داشتند با وجود حمایت هواداران استقلال همان نتایج را در استقلال تکرار کند ولی باز هم نشد.

از انگیزه های خطیبی حرفی نمی زنید؟

رسول در کل یک مربی شجاع، باهوش و نترسی است که مقابل تیم سابق خودش می تواند انگیزه های زیادی داشته باشد.

دربی تا چه حد روی بازی استقلال تأثیر می گذارد؟

قطعاً بازیکنان استقلال برای اینکه هم خوب بازی کنند و هم کارت نگیرند و اخراج نشوند کمی با ملاحظه در میدان حضور پیدا خواهند کرد. همین دست به عصا بودن استقلالی ها می تواند روی بازی شان تأثیر منفی بگذارد. مگر اینکه استقلال دست به عصا بازی نکند.

نقطه ضعف ماشین سازی کجاست؟

این تیم گرچه بازیکنان باتجربه ای دارد ولی تجربه تیمی ندارد و نمونه اش هم 2 اخراجی در 4 بازی است که ممکن است تحت تأثیر جو حاکم بر آزادی روی این تیم و شاگردان خطیبی اثر منفی داشته باشد.