مهاجری: برای تعویض مقابل استقلال دستم بسته بود/ لیگ فرسایشی است

سیب موز مهاجری: برای تعویض مقابل استقلال دستم بسته بود/ لیگ فرسایشی است

مهاجری: برای تعویض مقابل استقلال دستم بسته بود/ لیگ فرسایشی است

سیب موز: مهاجری: برای تعویض مقابل استقلال دستم بسته بود/ لیگ فرسایشی است

سرمربی تیم فوتبال پدیده پس از دیدار با استقلال خوزستان گفت: با توجه به مصدومیت بازیکنانم، دستم برای تعویض بسته بود.

به گزارش سیب موز به گزارش ایسنا، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: بدشانس بودیم. توپ ما به دیرک خورد البته نباید فراموش کنیم که در خصوص این دیدار نباید توقع کیفیت می داشتیم. با توجه به اینکه یک ماه لیگ تعطیل بود طبیعی بود که چه ما و چه استقلال خوزستان نتوانیم کیفیت خوبی داشته باشیم.

وی افزود: داوری صحنه خاصی نداشت و خوشبختانه توانست به خوبی دیدار را مدیریت کند.  البته درباره بازیکنان باید بگویم در نیمه اول که توان و تمرکز در تیم ما وجود داشت، موقعیت های خوبی ایجاد کردیم که البته از آن ها استفاده نکردیم. در نیمه دوم اما دست ما برای تعویض بسته بود و نتوانستیم از بازیکنانی آماده استفاده کنیم.

مهاجری تاکید کرد: براری استقلال خوزستان احترام ویژه ای قائلم. این تیم مدافع عنوان قهرمانی است اما متاسفانه این تیم هم با توجه به تعطیلاتی که وجود داشت، نتوانست آن طور که باید و شاید فوتبال بازی کند و دیدیم که تمام برنامه های این تیم به ارسال توپ به پشت مدافعان ما محدود می شد و بازیکنان با توجه به اینکه لیگ فرسایشی است و تعطیلات زیادی داریم در آستانه مصدومیت قرار دارند و طبیعی است که در چنین شرایطی، بازیکن فشار زیادی روی خود نیاورد. به هر حال باید بپذیریم که سرمایه یک بازیکن پای وی است.

انتهای پیام