کاشانی: دوست نداشتیم دربی مساوی شود/ پرسپولیس تیم برتر میدان بود

کاشانی:  دوست نداشتیم دربی مساوی شود/ پرسپولیس تیم برتر میدان بود

سیب موز: کاشانی: دوست نداشتیم دربی مساوی شود/ پرسپولیس تیم برتر میدان بود

سیب موز به گزارش سیب موز جعفر کاشانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، درباره تساوی پرسپولیس برابر استقلال در دربی 83 گفت: «به نظرم هر دو تیم بازی خوبی را انجام دادند و تلاش کردند تا برنده شوند اما مهاجمان نتوانستند از موقعیت هایی که نصیب شان شد استفاده کنند. در این بین ما بیشتر صاحب توپ و میدان بودیم و اگر از فرصت هایی که داشتیم بهتر بهره می بردیم بدون شک برنده می شدیم. با این حال باید به هر دو تیم خسته نباشید بگوییم.»

وی در مورد ضعف پرسپولیس در گلزنی و اینکه این تیم در 6 بازی این فصل تنها 4 گل زده است، تصریح کرد: «قطعا بازیکنان پرتلاش پرسپولیس با توجه به صحبت های سرمربی تیم روی این موضوع کار می کنند و در بازی های بعدی شاهد پیروزی های پرگل خواهیم بود. تیم پرسپولیس خیلی خوب تمرین می کند و به نظرم تا اینجا خوب و کم نقص بازی کرده است. هدف های زیادی در رقابت های این فصل داریم و با برنامه ریزی خوبی که صورت گرفته در ادامه شاهد نتایج بهتری واهیم بود.»

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به اینکه تماشاگران دوست ندارند دربی بدون گل شود، عنوان کرد: «مسلما ما هم دوست نداشتیم که دربی مساوی به پایان برسد. خوب استقلال بهتر از بازی های قبلی دفاع کرد و مشخص بود که برای گل نخوردن به میدان آمده است. حساسیت بالای دربی هم باعث شد تا فرصت های گلزنی خوبی را از دست بدهیم. در مجموع از عملکرد تیم راضی هستیم چرا که از حریف برتر بود و استقلال با خوش شانسی نتبجه را واگذار نکرد.»

کاشانی درباره اینکه به نظر باشگاه پرسپولیس با مشکلات مالی خداحافظی کرده است، اظهارداشت: «تلاش های دوستان و همکاران در قسمت مالی و جذب اسپانسر خوبی به نام همراه اول کمک کرده تا شرایط تیم سرو سامان بگیرد. من با هدف اینکه پرسپولیس از حالت تیم بودن خارج شود و تبدیل به باشگاه شود قبول مسئولیت کردم و خوشبختانه شاهد این هستیم که هر روز بیشتر به سمت باشگاه شدن قدم برمی داریم. نام پرسپولیس به واسطه هواداران میلیونی که دارد باید بزرگ باقی بماند و رسیدن به اهداف مهم سرلوحه باشگاه قرار بگیرد.»

او در مورد اینکه چه زمانی پرسپولیس می تواند در آسیا قهرمان شود، عنوان کرد: «تمامی اعضای باشگاه باید دست به دست هم دهیم تا این اتفاق بیفتد. هر کسی مسئولیت خودش را به درستی انجام دهد به موفقیت های زیادی خواهیم رسید. ما در یک سال اخیر پیشرفت چشمگیری داشتیم و بعد از این هم رشد قابل توجهی خواهیم داشت. قهرمانی در آسیا لیاقت تیم پرسپولیس می شود به شرطی که بتوانیم پله های ترقی را بدون مشکل طی کنیم.»