صادق ورمزیار: هر دو تیم به نتیجه مساوی راضی بودند/ بازیکنان پرسپولیس با غرور بازی کردند

صادق ورمزیار: هر دو تیم به نتیجه مساوی راضی بودند/ بازیکنان پرسپولیس با غرور باز

سیب موز: صادق ورمزیار: هر دو تیم به نتیجه مساوی راضی بودند/ بازیکنان پرسپولیس با غرور بازی کردند

سیب موز به گزارش سیب موز به گزارش خبرنگار ورزشی آنا، شهرآورد هشتاد و سوم بین دو تیم پرسپولیس و استقلال به پایان رسید و دو تیم تهرانی بازی چندان مطلوبی ارائه ندادند و این بازی بدون گل خاتمه پیدا کرد.

صادق ورمزیار در گفت و گو با خبرنگار ورزشی آنا درباره تساوی استقلال و پرسپولیس در دربی 83 گفت: «روز گذشته هر دو تیم بازی بسته ای انجام دادند و با توجه به اینکه استقلال در چند هفته اخیر وضعیت خوبی نداشت پیش بینی می کردیم که بازی جذابی را نخواهیم دید. اما با این حال بازیکنان استقلال انگیزه بیشتری داشتند و در بخش هایی از بازی موقعیت گل داشتند اما متاسفانه از آنها استفاده نکردند.»

پیشکسوت استقلال با بیان اینکه هر دو تیم به نتیجه مساوی راضی شده بودند،گفت: «به طور حتم اگر در جریان بازی گل رد و بدل شود جذابیت دوچندان می شود اما در این بازی دیدیم که هر دو تیم به نتیجه مساوی راضی بودند و موقعیت هایی هم که به دست می آوردند به دلیل اشتباه مدافعان از دست می دادند.»

وی با بیان اینکه بازیکنان استقلال بهتر بودند، اظهار کرد: «بازیکنان استقلال در این بازی عملکرد بهتری داشتند اما هر دو تیم ترس از باخت داشتند و به همین دلیل جسورانه بازی نکردند. البته طبیعی بود که استقلال با توجه به قعرنشینی ترس از باخت داشته باشد و به دنبال راهی بود که در این بازی مغلوب نشود و ناکامی های گذشته را جبران کند اما پرسپولیس هم در این بازی مانند همیشه نبود و بازیکنان بسیار مغرور بودند. این تیم شادابی لازم را نداشت و نتوانست روند خوب خود را در بازی های قبلی اجرا کند و در این بازی چیزی برای گفتن نداشت.»

ورمزیار به عملکرد منصوریان در این بازی اشاره کرد و گفت: «مشخص بود که منصوریان بر روی تیم کار کرده و هوشمندانه بازیکنان را به میدان فرستاده است چرا که تیم تمرکز دفاعی داشت اما متاسفانه از موقعیت های گل استفاده نکردند.»

پیشکسوت استقلال در مورد عملکرد ضعیف تیم در چند هفته اخیر عنوان کرد: «استقلال در این فصل با شکل و شمایل جدیدی به میدان آمد. هدف باشگاه جوانگرایی بود و مربی و بازیکنان همگی جوان هستند و به زمان بیشتری نیاز دارند. به نظرم کادر فنی و بازیکنان هنوز بایکدیگر هماهنگ نشدند و شناخت کافی از هم ندارند. بهتر بود منصوریان برای دربی به هوادران وعده نمی داد و به آنها اعلام می کرد که هنوز به انسجام و هماهنگی نرسیده اند و در ادامه رقابت های لیگ این هماهنگی را به دست خواهند آورد.»