ستاره پرسپولیسی دربی: زندگی ام نابود شده!

ستاره پرسپولیسی دربی: زندگی ام نابود شده!

سیب موز: ستاره پرسپولیسی دربی: زندگی ام نابود شده! سیب موز به گزارش صدای ایران، بی شک علیرضا بیرانوند یکی از بهترین های پرسپولیس مقابل استقلال بود اما وقتی پای حرف هایش بنشینید دل پری دارد.

علیرضا بیرانوند در دربی عملکرد قابل تحسینی از خود ارائه داد و با عکس العمل های دیدنی اش یکی از بهترین های زمین بود. او پس از پایان بازی از مشکلاتش با باشگاه نفت و طلب هایی که زندگی اش را تحت الشعاع قرار داده است: "نمی دانم پولم از نفت را از چه کسی باید بگیرم. زندگی من دارد نابود می شود. 5 چک من برگشت خورده.

به گزارش سیب موز به باشگاه نفت می روم شرکت بهنام پیشرو می گوید که ما 16 میلیارد از پرسپولیس طلب داریم. آنها می گویند باید صبر کنیم که سند نفت به نام بهنام پیش رو می خورد یا نه بعد طلبم را از پرسپولیس بگیرم.من برای نفت زحمت کشیدم و سه سال برای این تیم بازی کردم.در این سه سال همه زحمتم این بود که نفت بهترین عملکرد را داشته باشد.

نمی دانم باید پولمان را از چه کسی بگیریم. پولی هم نیست که بگوییم از آن بگذرم. یک میلیارد و هشتاد میلیون من از نفت پول می خواهم و هر کسی باشد از این پول نمی گذرد.

البته گلایه های بیرانوند تنها به باشگاه نفت ختم نمی شود: "اگر تیم زیر نظر بهنام پیش رو نیست چطور بهترین هتل ها را می روند. از دایی می خواهم با مصاحبه هایش کاری کند که پول ما را بدهند. تاج نامه ای داده بود که اگر تا 20 روز پول مطالبات را ندهند نفت نمی تواند در مسابقات حاضر شود. فردوسی پور که تلاش کرد نفت منتقل نشود چرا در این باره سکوت کرده است.

متاسفانه هر بار به باشگاه نفت مراجعه می کنیم می گویند گل رخسار بزرگ در انگلیس است. این روند درستی نیست و امیدوارم بدانند ما هم خانواده داریم و باید زندگی مان بگذرد".