اصلا از نتیجه راضی نیستم!/ ضربه کاوه رضایی گل می شد پرسپولیس به ما نمی رسید

اصلا از نتیجه راضی نیستم!/ ضربه کاوه رضایی گل می شد پرسپولیس به ما نمی رسید

سیب موز: اصلا از نتیجه راضی نیستم!/ ضربه کاوه رضایی گل می شد پرسپولیس به ما نمی رسید سیب موز اصلا از نتیجه راضی نیستم!/ ضربه کاوه رضایی گل می شد پرسپولیس به ما نمی رسید

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:می توانم به جرات بگویم یک دربی خوب برگزار شد. علیرضا بیرانوند امروز خیلی خوب بود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از دربی 83 اظهار داشت: می توانم به جرات بگویم یک دربی خوب برگزار شد. علیرضا بیرانوند امروز خیلی خوب بود و شاید اگر کاوه رضایی در یک صحنه دقت می کرد گل زده بودیم در نیمه اول رحمتی اصلا خطر روی دروازه اش نیامد و بیراوند در نیمه دوم در چند صحنه مثل رحمتی ظاهر شد.جا دارد از هواداران استقلال تشکر کنم و دست آنها را می بوسم.خوشحالم که رحمتی بعد از 5 هفته کلین شیت کرد.

به گزارش سیب موز وی افزود: اصلا به نتیجه مساوی راضی نیستم به خصوص صفر بر صفر. شاید اگر در نیمه اول به گل می رسیدیم مطمئنا پرسپولیس به ما نمی رسید. ما از مساوی راضی نیستیم اما از این بابت که پیغامی به فوتبال ایران دادیم خوشحالم. امروز مجید حسینی را به جای پادوانی به میدان فرستادیم در حالیکه این بازیکن یکی از بازیکنان بزرگ است اما باز هم می گویم که اصلا از نتیجه راضی نیستم.

وی در ادامه در خصوص اینکه پرچم استقلال را تا کجا جلو خواهد برد و آیا اینکه تا نیم فصل به او فرصت می دهند یا خیر گفت: ما مفتخر هستیم که از جنس خودمان برای خودمان خرج می کنیم. مطمئن باشید این پرچم تا 6-7 سال اینده بین استقلالی ها جابجا می شود فقط این را بگویم ای کاش تیم ما امروز به یک گل می رسید. لحظه شماری می کردم که به پلن B دست پیدا کنیم. نوع بازی پرسپولیس را می دانستیم و خط دفاع ما کاملا آنها را بایکوت کرد. بدشانس بودیم که نتوانستیم پلن B خود را به پرسپولیس نشان دهیم. مطمئن باشید در 10 سال آینده پاشازاده فکری و این عزیزانی که اسم آوردم به همراه سهراب بختیاری زاده از تیم جوان ما حمایت کردند.

منصوریان در پاسخ به این سوال که بابت 4 امتیاز از 6 مسابقه راضی است یا خیر گفت: من دربی را متفاوت از هر بازی می بینم این بازی 3 امتیاز شیرین و خوب دارد با فشار روحی وارد بازی شدیم اگر تعادل روحی دو تیم را قیاس کنید فشار روی ما بیشتر بود دربی یک جام است و من آنرا یک جام می بینم.

سرمربی استقلال در خصوص سبک بازی آبی پوشان تصریح کرد: سبک بازی و دیزاین کی روشی 4 سال پیش مردم را خوشحال کرد ما باید خوشحال باشیم که فوتبال ما کی روش را حفظ کند به سمت جام جهانی برویم چون من به کی روش نزدیک هستم دفع پیش هم که پرسپولیس را بردیم گفتند که از کی روش کمک گرفتم. این ادبیات خود را تعطیل کنید فوتبال که تنیس نیست من شما را می شناسم کمی از سوالاتتان شانه خالی می کنید.

منصوریان در مورد عملکرد داوری گفت: وقتی من از جنس هوادار هستم و می داننم که 40 هزار نفر استقلالی هر کدام یک مربی هستند باعث می شود که کارم را محکم تر ادامه بدهم و دست آنها را می بوسم با اعتقاد به آنها حرف می زنم. در مورد داوری نمی خواهم حرفی بزنم چون او نامبروان است .ما یک جاهایی احساس کردیم که خطاهای 50 به 50 را به آن طرف سوت زد اما این داور افتخار فوتبال ایران است و یادتان باشد بعد از بازی نفت و تراکتورسازی خیلی او را اذیت کردند اما حالا او پیشرفت کرده و درس گرفته و به اوج رسیده است.

منصوریان در خصوص پیراهن مشکی خود گفت: همین جوری مشکی پوشیدم.

وی در پاسخ به این سوال که تیمش هنوز نتیجه نگرفته و آیا به استقلال مد نظر می رسد یا خیر گفت: اولین خوشحالی من بحث فیزیکی تیم است هفته پیش باید در نیمه اول با ماشین سازی 4 بر صفر می بردیم. در نیمه اول هم در این بازی می توانستیم 2 بر صفر شویم. اما تیم ما امروز از لحاظ روحی نقطه عطفی پیدا کرد.

منصوریان در خصوص اینکه استقلال در 20 دقیقه ابتدای خوب کار می کند و بعد عقب می نشیند گفت: در بازی قبل طبیعی بود. وقتی گل زدیم حریف را به زمین خودمان دعوت می کنیم. این بازی دربی بود و می توانستیم در نیمه اول به گل برسیم. اما بازی یک گله بود هر تیمی یک گل می زد برنده می شد. قبل از بازی گفتم که برد و باخت وجود دارد اما خط هافبک ها به هم چریبدند من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم.

خبرنگاری گفت: شما گفتید اگر رضایی آن توپ را گل می رکرد پلن B را اجرا می کردید اگر توپ طارمی گل می شد چه می کردید که منصوریان گفت: خط آتش استقلال آن قدر خوب کار می کند که راحت هر خط دفاعی را باز می کند. نمی دانم الان چه جوابی را بدهم اما اگر هر تیمی گل می زد در فاز ضدحمله خیلی خطرناک ظاهر می شد. اگر طارمی هم گل می زد شاید ما پلن B رو می کردیم.