برانکو: دربی مساوی شد،اما به راه خود ادامه می دهیم

سیب موز سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دربی مساوی شد،اما به راه خود ادامه می دهیم.

برانکو: دربی مساوی شد،اما به راه خود ادامه می دهیم

سیب موز: برانکو: دربی مساوی شد،اما به راه خود ادامه می دهیم به گزارش مشرق، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی بدون گل در دربی 83 اظهار داشت: قبل از هر چیز باید از هواداران تیم تشکر کنم که با بیشترین تعداد ممکن در ورزشگاه حاضر شدند. بازیکنمانم به خوبی به وظیفه شان عمل کردند. دربی هوای خاص خود را داشت. استقلال هم نشان داده که تیم خوبی است. به بازیکنانم به خاطر تمرکزشان تبریک می گویم. متاسفانه بازی را نبردیم. اما این بازی به ما نشان داد که به هدفمان نزدیک شده ایم.  در ساعت 5 با این دمای هوا سخت بود. مخصوصا با روش بازی ما اما به هر حال راه خود را ادامه می دهیم. از همین الان خود را برای بازی بعد آماده می کنیم.

وی ادامه داد: در مورد طارمی موافق هستم. او چند روز قبل از شروع فصل به ما اضافه شد در چند بازی اول به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد مشخص است که هنوز آماده نیست اما آقای گل فصل گذشته است و خطرناک است. بعد بازی سپاهان به اردوی تیم ملی خواهد رفت و انتظار دارم با تمرینات خیلی از مشکلات برطرف شود.

به گزارش سیب موز سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چه زمانی روند گل نزدن طارمی به تمام خواهد شد، گفت: وحید امیری جانشین او است اما متاسفانه مصدوم است. نمی خواهم دنبال توجیه باشم که چرا بازی نکرد و یا انصاری که حالش بد شد و تعویض شد به هر حال دنبال برطرف کردن مشکلات هستیم. طارمی هنوز جوان است و نیاز به آرامش و کار بیشتری دارد. بازی به بازی قدرت خود را نشان می دهد امیری به خاطر مصدومیتی که داشت متاسفانه نتوانست بازی کند او به شدت مصدوم شده است. حالا باید دید که به بازی سپاهان می رسد یا خیر.

برانکو در مورد اینکه زهر لازم از پرسپولیس دیده نشد تاکید کرد: همین الان گفتند که ما امروز شانس زیادی ایجاد نکردیم. آیا مقابل استقلال باید 15 شانس گل به وجود آوردیم؟ در کنفرانس خبری قبل بازی در مورد کیفیت استقلال گفتم تکرار می کنم گلری دارند که در کنار بیرانوند جزو بهترین گلرهای ایران هستند. ملی پوش زیادی دارند. اگر الان در جایگاه بدی هستند دلیل بر بد بودن نیست، تازه هفته ششم است. یک ماه لیگ تعطیل بوده و تیم ها تازه به شرایط آمادگی می رسند.

وی در مورد اینکه چرا پرسپولیس در این بازی متفاوت ظاهر شد و آن پرسپولیس همیشگی نبود و همچنین در مورد تعطیلی لیگ تاکید کرد: تا حدی با نظر شما موافق هستم. طبیعی است که تعطیلات به این طولانی در تیم تاثیر می گذارد. هیچ مربی و تیمی وجود ندارد که با این فاصله تعطیلات فرم اصلی خود را حفظ کند. مخصوصا وقتی 5-6 بازیکن کم باشد. تمرین تیم ملی با باشگاهی متفاوت است به خاطر همین گفتم که از تیمم راضی هستم باخش اعظم بازی را ما کنترل می کردیم. طبیعی است که بخشی از نیمه دوم را استقلال کنترل کرد باز در 15 دقیقه آخر ما کنترل کردیم اما هنوز فضای کافی داریم برای بالا بردن بازیکنان سرعتی خودمان مثل علیپور و احمدزاده. این دربی است طبیعی است که استقلال هم کیفیت خود را دارد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه منصوریان گفته داور در صحنه های 50 - 50 به سود پرسپولیس سوت زده گفت: معمولا در مورد این مسائل نظر نمی دهم هر کس نظر خود را دارد. فکر می کنم همان طور که همکار عزیزتان گفتند ما فرصت های زیادی داشتیم استقلال هم 2 - 3 موقعیت داشت مثل همان اشتباهی که بازیکن ما داشت و بیراوند توپ را گرفت. این تیم چند بازیکن ملی پوش خوب دارد مثل ما. در مورد داوری فقط می توانم تبریک بگویم. به خاظر آن افتخاری که کسب کرد و فینال المپیک را سوت زد نمی دانم می توانید درک کنید که چه افتخار بزرگی است؟! حالا اگر یکی دو خطا اشتباه کرده است مهم نیست به نظر داور احترام می گذارم. در صحننه ای که روی طارمی خطا شد نمی دانم بیرون بود یا داخل. به هر حال موقعیتی بود که به سختی می توان تصممیم گرفت.

وی در مورد اینکه بهترین بازیکن دربی را چه کسی می دتند گفت: عادت ندارم در مورد حرف صحبت کنم. درست است بیراوند مطمئن و خوب عمل کرد. ضربه رضایی را دفاع کرد اما این موضوع عادی است که توپ را از فاصله 40 متری بتوان دفاع کرد بعد از آن هم اشتباه خود را جبران کرد. تبریک می گویم که از سانترها بیرون آمد و کاملا به وظیفه خود عمل کرد. وقتی تیم باشیم افراد بالا می آیند ناعادلانه خواهد بود که فقط از بیراوند تعریف کنیم کل تیم خوب بودند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه استقلال برای سمت راست خود و جناح چپ پرسپولیس برنامه داشته تاکید کرد: ما در آن سمت خیلی خوب توانستیم حیدری و غفوری را کنترل کنیم. ربیع خواه به حملات اضافه هم می شد یکی از بازیکنان ما 3 موقعیت از دست داد. از بازی آنها خیلی راضی هستم.

وی در مورد اینکه آیا فکر می کرده استقلال با این شرایط به بازی بیاید و انگیزه زیادی داشتند گفت: موافق نیستم. بارها هم به بازیکنان گفتم و هم تکرار کردم وقتی در مورد استقلال حرف می زنیم در مورد یک تیم معمولی صحبت نمی کنم. ما با پراگا که بازی نمی کردیم. برخی بازیکنان تعویضی این تیم هستند که سال گذشته در ترکیب تیم قرار داشتند. بازیکنان خوب گرفتند رحمانی الان بازیکن تعویضی است آنها برای قهرمانی تیم را بستند مدام تکرار می کنم که تیم خوبی دارند. بعد از 3- 4 برد عالی فاصله می افتد و حالا باید چند بازی انجام دهیم 3 حریف سخت روبروی ما است.

سرمربی پرسپولیس گفت: از عملکرد تیمم راضی هستم. دفاع خیلی خوب عمل کرد. به هر حال بخش عمده ای از بازی را کنترل کردیم. همان طور که گفتم به این بازی خوشبین بودم و هم اکنون هم این موضوع را تایید می کنم.