آمریکا مورد اعتماد نیست

آمریکا مورد اعتماد نیست

سیب موز: آمریکا مورد اعتماد نیست

آمریکا مورد اعتماد نیست 2

سیب موز به گزارش خبرگزاری تقریب از ارومیه، ماموستا ملاقادر سهرابی امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: در بحث برجام ثابت شد که آمریکا کماکان به دنبال آسیب و دشمنی با ایران است چرا که بهانه های جدیدی پیش می کشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به سالروز بازگشت آزادگان به کشور اشاره کرد و افزود: آزادگان سرافراز، نماد عزت، اقتدار و شکست ناپذیری انقلاب و ایران اسلامی هستند.

به گزارش سیب موز

امام جمعه مهاباد اضافه کرد: آزادگان ما در دوران اسارت پایه های ایمان خود را قوی کردند و با خلوص و نیت به جامعه بازگشتند و نماد عزت، اقتدار و جلوه ای از غیرت، مردانگی و ایستادگی برای کشور شدند.

وی همچنین به فرا رسیدن ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر اشاره و تصریح کرد: دنیای استکبار تمام تلاش خود را در جنگ نرم به کار بسته و امروز ترویج بد حجابی و بی حجابی از توطئه های شوم آنهاست.

استکبار برای جایگزینی فرهنگ خود، به دنبال ترویج بی حجابی و بی عفتی در جامعه اسلامی هست و برای ترویج فرهنگ خود از طریق جنگ نرم وارد می شود تا حیاء، عفت و حجاب را از جامعه بردارد.

وی در ادامه با بیان اینکه مبارزه با فسادهای مالی و اداری باید با جدیت پیگیری شود، خاطرنشان کرد: بنا به تاکیدات رهبر انقلاب دریافت حقوق های نجومی توسط برخی مسئولان، خیانت به آرمان های انقلاب اسلامی است که شایسته است دولت و قوه قضائیه برخورد جدی با عاملان دریافت این حقوق ها را در دستور کار خود قرار دهند.

سهرابی به معضل قاچاق نیز اشاره و تاکید کرد: مسئولان باید در مقابله با قاچاق به طور جدی ورود کنند.

امام جمعه مهاباد با بیان اینکه قاچاق سم تولید است، افزود: ما مخالف قاچاق سازمان یافته هستیم و ضروری است در ارتباط با مقابله با قاچاق کار جدی صورت گیرد که رهبر معظم انقلاب نیز به این موضوع اشاره کردند.

آمریکا مورد اعتماد نیست 3