کرمانی مقدم: منصوریان آنالیز خوبی از پرسپولیس کرده بود

سیب موز کرمانی مقدم: منصوریان آنالیز خوبی از پرسپولیس کرده بود

کرمانی مقدم: منصوریان آنالیز خوبی از پرسپولیس کرده بود

سیب موز: کرمانی مقدم: منصوریان آنالیز خوبی از پرسپولیس کرده بود

کارشناس فوتبال معتقد است که بازی بین استقلال و پرسپولیس به دلیل دفاعی بازی کردن آبی پوشان به تساوی کشیده شد و بازی زیبایی از آب درنیامد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مرتضی کرمانی مقدم درباره تساوی استقلال و پرسپولیس در داربی 83 عنوان کرد: متاسفانه بازی خوبی را شاهد نبودیم. فکر نمی کنم کسی از دیدن آن لذت برده باشد. دو تیم مخصوصا استقلال آنالیز خوبی از حریف داشتند و منصوریان در خط دفاعی تیمش جمع بازی می کرد و با نفرات زیاد راه پرسپولیسی ها را بسته بودند.

وی افزود: فکر می کنم استقلال برای مساوی آمده بود. البته حق هم دارند آن ها در چند هفته اخیر به حاشیه رفته اند و به دلیل نداشتن برد برایشان مهم بود که مقابل پرسپولیس نبازند. استقلال به ضد حملات دل بسته بود و به همین خاطر بازی زیبایی را شاهد نبودیم.

به گزارش سیب موز

پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه سرخپوشان هم بازی همیشگی خود را ارائه نکردند تاکید کرد: دستور کار منصوریان این بود که در زمین خودشان پرس کنند و با لایه های زیاد به کار دفاعی می پرداختند. آن ها تمام روزنه ها را بسته بودند و کاری از دست پرسپولیس برنمی آمد.

وی با رد این موضوع که شاگردان برانکو برای این بازی انگیزه نداشتند تصریح کرد: اگر موقعیتی که طارمی از دست داد تبدیل به گل می شد بازی زیبایی را شاهد می بودیم. هر تیم به گل می رسید قطعا بازی بهتر می شد اما منصوریان آنالیز خوبی از پرسپولیس کرده بود.

کرمانی مقدم در پایان به ایسنا گفت: امروز روز طارمی نبود. اگر پایش به گل باز می شد روحیه اش نیز بالا می رفت و از طرفی استقلال رو به جلو بازی می کرد و موقعیت های بیشتری نصیب پرسپولیس می شد. از بین تمام بازیکنان فکر می کنم ربیع خواه عملکرد بهتری داشت. با وجود انتقادهایی که از او می شد امروز بهترین عملکردش را به نمایش گذاشت.

خبرهای مرتبط :

استقلال بدون برد به استقبال دربی 83 رفت

تیتر امشب/دربی 83 پایتخت و اظهارات کارشناسان