برانکو: تمرکز بالایی داشتیم ولی متاسفانه پیروز نشدیم

برانکو: تمرکز بالایی داشتیم ولی متاسفانه پیروز نشدیم

سیب موز: برانکو: تمرکز بالایی داشتیم ولی متاسفانه پیروز نشدیم سیب موز برانکو: تمرکز بالایی داشتیم ولی متاسفانه پیروز نشدیمشماره خبر : 134729

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از تساوی تیمش برابر استقلال حاضر شد. او در ابتدای صحبت هایش گفت: از هواداران مان متشکرم که با بیشتریبن تعداد ممکن در اینجا حاضر شدند.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از تساوی تیمش برابر استقلال حاضر شد. او در ابتدای صحبت هایش گفت: از هواداران مان متشکرم که با بیشتریبن تعداد ممکن در اینجا حاضر شدند. آن ها نود و چند دقیقه در کنار ما بودند. فکر می کنم بازیکنانم به وظایف شان عمل کردند چون تلاش خود را انجام دادند.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: دیروز هم گفتم که داربی شرایط خودش را دارد. استقلال نشان داد تیم خوبی را در اختیار دارد. مایل هستم به بازیکنانم تبریک بگویم چون آن ها اراده و تمرکز بالایی داشتند ولی متاسفانه پیروز نشدیم. بازی این خوش بینی را به ما داد که هر روز به هدف مان نزدیک تر شویم. بازی در ساعت 17 با این دمای هوا خیلی سخت بود خصوص با روش بازی ما کار سخت تر شد. با این حال ما کار را ادامه می دهیم و خود را آماده بازی برابر با سپاهان در اصفهان می کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره حضور مهدی طارمی در ترکیب اصلی پرسپولیس در شرایطی که خیلی دیر به جمع بازیکنان این تیم ملحق شد و به نظر امروز ناآماده بود گفت: موافق هستم طارمی یک هفته قبل از شروع لیگ به تیم ما ملحق شد و در تمرینات آماده سازی ما را همراهی نکرد. او در سه بازی نخست به صورت بازیکن جانشین وارد زمین شد و از بازی صبا در ترکیب اصلی قرار گرفت. پس از آن به مدت یک ماه در تیم ملی بود و معلوم است که در این مدت هنوز به آمادگی لازم نرسیده است.

برانکو با بیان اینکه طارمی عنوان آقای گلی لیگ برتر را یدک می کشد افزود: او هنوز خطرناک است و الان هم پس از دیدار با سپاهان مجددا به اردوی تیم ملی می پیوندد. انتظار دارم او در این مدت مشکلاتش را حل کند و به فرم ایده آلش برسد. مشکل گلزنی هنوز در تیم ما وجود دارد.

او با اشاره به مصدومیت وحید امیری گفت: به دنبال توجیه نیستم که چرا امیری در این بازی به میدان نرفت. انصاری هم در نیمه دوم با حالت تهوع مواجه شد. به هر حال در تلاش هستیم تا نواقص را برطرف کنیم. امیدوارم طارمی هرچه زودتر به آمادگی برسد. علیپور هم هنوز جوان است و نیاز دارد در آرامش کسب تجربه کند. او بازی به بازی به قدرتش اضافه می کند. همان طور که گفتم امیری هم هنوز مصدوم است و مشخص نیست به بازی با سپاهان می رسد یا نه. او در بازی با چین به شدت مصدوم شد.