پرسپولیس از دست خط آتش ما در رفت/از نتیجه راضی نیستم/بدشانس بودیم

پرسپولیس از دست خط آتش ما در رفت/از نتیجه راضی نیستم/بدشانس بودیم

سیب موز: پرسپولیس از دست خط آتش ما در رفت/از نتیجه راضی نیستم/بدشانس بودیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال تیمش را شایسته پیروزی در دربی هشتاد و سوم دانست و گفت: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و اعتقاد دارم اگر بیرانوند نبود پرسپولیس باید چند گل دریافت می کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان پس از تساوی بدون گل عصر جمعه تیمش برابر پرسپولیس به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: بیرانوند بسیار خوب بود و موقعیت های خوبی را گرفت. رحمتی در نیمه اول تاثیری در جریان بازی نداشت اما در نیمه دوم دو سه موقعیت خوب را مهار کرد و رحمتی بود.

به گزارش سیب موز وی افزود: به بازیکنان جوان تیمم خسته نباشید می گویم و دست هواداران را می بوسم.

منصوریان ادامه داد: دربی را برای مساوی نیامده بود. از نتیجه راضی نیستم. اگر در نیمه اول و یا هرکدام از دقایق نیمه دوم که موقعیت گل داشتیم استفاده می کردیم قطعا پرسپولیس به ما نمی رسید. از ته قلبم می گویم که راضی نیستم. اما بابت یک پیغام به فوتبال ملی ام خوشحالم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد احتمال حضور یک سرمربی جدید گفت: استقلال به این مفتخر است که پرچمش در دست استقلالی هاست. ما بدشانس بودیم و لحظه شماری می کردم تا یک گل به این تیم بزنیم تا پلن دو را اجرا کنیم. ما به مسیرمان ادامه خواهیم داد و قطعا تا 15 سال آینده سکان هدایت استقلال در دست استقلالی ها خواهد بود چرا که بالای 10 مربی استقلالی در لیگ خواهیم داشت.

منصوریان در مورد اینکه از گرفتن چهار امتیاز در دیدارهای لیگ موفق هستید گفت: دربی برای ما کاملا متفاوت است. پرسپولیس با آمادگی روحی بالا آمد و ما با فشار به این دربی آمدیم. اگر بخواهیم واقع بینانه صحبت کنیم و شرایط را در نظر بگیریم استقلال برنده دربی است.

وی در مورد اینکه نمایش تیمش کی روشی بود گفت: باید خوشحال باشیم که کی روش در ایران است و باید وی را حفظ کنیم. وقتی هم با نفت پرسپولیس را بردم گفتند که از کی روش خط گرفته ام. این ادبیات را تمام کنید.

سرمربی تیم فوتبال استقلال که بارها تاکید کرد مثل یک هوادار است و به همین خاطر هواداران حمایتش می کنند گفت: هواداران دست ما را در استادیوم خالی نگذارند. ما تمام تلاش مان را می کنیم که آنها را خوشحال کنیم.

وی در مورد داوری گفت: آقای فغانی نمایش خوبی در المپیک داشت و افتخار داوری ما در آسیاست. در دیدار تراکتورسازی و با نفت خیلی اذیتش کردند اما احساس کردم برخی صحنه های پنجاه - پنجاه را کمی اشتباه سوت زد.

منصوریان ادامه داد: اولین خوشحالی ما از تیم مان وضعیت روحی و روانی و جسمانی بود. ما باید نیمه اول دیدار با پرسپولیس را دو بر صفر می رفتیم رختکن. با این حال این تساوی تیم ما از نظر روحی بهتر شد و این تساوی نقطه عطفی برای استقلال است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد:  خط حمله ما بسیار خوب کار کرده است. اعتقاد دارم فقط پرسپولیس از دست خط آتش حمله ما در رفت. شاید اگر تیم ما اگر یک گل می خورد می رفت و برای زدن دو گل کار می کرد.