عضو هیات مدیره پرسپولیس: وزارت ورزش دیدگاه خوبی نسبت به طاهری دارد

عضو هیات مدیره پرسپولیس: وزارت ورزش دیدگاه خوبی نسبت به طاهری دارد

سیب موز: عضو هیات مدیره پرسپولیس: وزارت ورزش دیدگاه خوبی نسبت به طاهری دارد

سیب موز عضو هیات مدیره پرسپولیس: وزارت ورزش دیدگاه خوبی نسبت به طاهری دارد

عضو هیات مدیره پرسپولیس می گوید وزارت ورزش دیدگاه خوبی نسبت به باشگاه پرسپولیس و علی اکبر طاهری دارد.

به گزارش ایسنا، گل زاده عضو هیات مدیره پرسپولیس پس از پایان داربی 83 اظهار کرد: فکر می کنم حق پرسپولیس پیروزی در این بازی بود. فرصت های زیادی داشتیم و مستحق کسب 3 امتیاز بودیم. می توانستیم پیروز داربی 83 شویم.

عضو هیات مدیره پرسپولیس با بیان اینکه وضعیت این تیم رضایت بخش است افزود: ما از هر جهت وضعیت خوبی در لیگ برتر داریم و امتیازهایمان نسبت به بازی هایی که انجام داده ایم بسیار خوب است. روز به روز بهتر می شویم و در آینده شاهد نتایج بهتری هم خواهیم بود.

رییس  شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه درباره برنامه های این شرکت برای باشگاه پرسپولیس گفت: برنامه های ما این است که به باشگاه داری پرسپولیس کمک کنیم و یکی از اهدافمان راه اندازی سازمان اقتصادی باشگاه است. برنامه ما به این گونه است که بتوانیم محصولاتمان را با برند پرسپولیس در اقصی نقاط کشور عرضه کنیم و از این طریق یک پشتوانه ساز ی خوب برای باشگاه صورت گیرد. در این باره مذاکرات خوبی انجام داده ایم و در حال نهایی کردن آن هستیم.

گل زاده در واکنش به اینکه آیا از عملکرد پرسپولیس رضایت دارد تاکید کرد: نمی خواهم در حوزه فنی دخالت کنم و برانکو در این باره پاسخگو است اما از نظر هیات مدیره نتایج ما رضایت بخش بوده است.

او درباره استعفای علی اکبر طاهری در روزهای گذشته تصریح کرد: عملکرد طاهری خیلی خوب بوده و مجموعه پرسپولیس از او حمایت می کند. وزارت هم دیدگاه خوبی نسبت به این باشگاه دارد. فشار زیادی روی طاهری وجود دارد و او می تواند دلایل استعفای خود را بگوید.

عضو هیات مدیره پرسپولیس همچنین در پاسخ به این سوال که این باشگاه اختلافی با اسپانسرش دارد خاطرنشان کرد: مجموعه فعالیت ما برای بهترشدن وضعیت پرسپولیس است و همه چیز به خوبی پیش می رود.

انتهای پیام