گل پرسپولیس به درستی آفساید اعلام شد/ فغانی باید ابراهیمی را اخراج می کرد

سیب موز غیاثی در گفت وگو با فارس:گل پرسپولیس به درستی آفساید اعلام شد/ فغانی باید ابراهیمی را اخراج می کرد

گل پرسپولیس به درستی آفساید اعلام شد/ فغانی باید ابراهیمی را اخراج می کرد

سیب موز: گل پرسپولیس به درستی آفساید اعلام شد/ فغانی باید ابراهیمی را اخراج می کرد رئیس اسبق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: گل پرسپولیس به درستی آفساید اعلام شد.

سید رضا غیاثی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد نحوه قضاوت  علیرضا فغانی در دربی 83 و اعلام آفساید گل پرسپولیس گفت: مهمترین صحنه بازی را رضا سخندان پرچم زد که در دقیقه 92 گل پرسپولیس را به درستی آفساید  اعلام کرد زیرا بعد از یک پرتاب اوت توسط بازیکن پرسپولیس توپ به سمت دروازه زده شد که رحمتی توپ را برگرداند و بازیکن اوکراینی پرسپولیس در موقعیت آفساید بود که توپ برگشتی را تبدیل به گل کرد. این آفساید کاملا صحیح اعلام شد.

به گزارش سیب موز وی افزود: علیرضا فغانی در این مسابقه خوب دوید، خوب در زمین حرکت کرد و تمام خطاها و آوانتاژهایی که اعلام کرد درست بود من به فغانی ارادت دارم اما باید از او یک ایراد هم بگیرم اینکه فغانی بعد از کارت زردی که در نیمه اول به امید ابراهیمی داد این بازیکن خطاهای زیادی را مرتکب شد که تمام خطاها را داور مسابقه گرفت اما کارت زرد دوم را به هافبک استقلال نشان نداد می توانست داور ابراهیمی را با کارت زرد دوم از زمین اخراج کند بخصوص بعد از یک ضربه کرنر که ابراهیمی با دست به سینه کامیابی نیا ضربه زد. داور خطا را گرفت اما جریمه شخصی ابراهیمی را انجام نداد و آن را به حساب مدیریتش در قضاوت دربی می توان گذاشت.

غیاثی تصریح کرد: مربیان و بازیکنان دو تیم به خوبی تصمیمات فغانی را قبول کردند و دیگر مثل  گذشته های نه چندان دور شاهد اعتراض ها به داوری نبودیم.

انتهای پیام/ر