امسال شهرآورد بی مزه است/ پرسپولیس بازی را می برد

سیب موز به نظرم امسال شهرآورد بی مزه است و پرسپولیسی ها با یک گل برنده بازی هستند.

امسال شهرآورد بی مزه است/ پرسپولیس بازی را می برد

سیب موز: امسال شهرآورد بی مزه است/ پرسپولیس بازی را می برد کامبیز دیرباز در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص بازی شهرآورد گفت: به نظرم امسال دربی بی مزه است. ما پرسپولیسی ها با یک گل برنده بازی هستیم؛ چرا که تنها به سه امتیاز احتیاج داریم.

وی ادامه داد: من علی منصوریان را دوست دارم و به نظرم او بهترین گزینه برای استقلال بود. این تیم بدشانشی آورد اما در نهایت موفق می شود.

به گزارش سیب موز بازیگر سریال «پشت بام تهران» در خصوص مقایسه هواداران فوتبال با سینما و موسیقی اظهار داشت: هواداران سینما و فوتبال جدا نیستند، همان افرادی که به استادیوم می روند شب قبل در سینما بوده اند. افراد متفاوتی نیستند بلکه درصد بالایی از آنها مشترکند و اینکه مردم علاقه داشته باشند به عشق و تفریح خود بپردازند، خیلی جای خوشحالی دارد. خداروشکر این اتفاق افتاده و شاهد حضور مردم در استادیوم و سینما هستیم.

دیرباز درباره تماشای بازی امروز عنوان کرد: به احتمال زیاد سر فیلمبرداری سریال «لبخند رخساره» هستم و به همراه عوامل فوتبال تماشا می کنم، اما عوامل 90 درصد استقلالی اند و ما در اقلیت هستیم.