تضعیف معنویت و اخلاق در جوامع اسلامی هدف غایی دشمنان است/ ترویج اندیشه های امام شافعی(رض) مسلمانان را از تندوری نجات می دهد

تضعیف معنویت و اخلاق در جوامع اسلامی هدف غایی دشمنان است/ ترویج اندیشه های امام

سیب موز: تضعیف معنویت و اخلاق در جوامع اسلامی هدف غایی دشمنان است/ ترویج اندیشه های امام شافعی(رض) مسلمانان را از تندوری نجات می دهد

تضعیف معنویت و اخلاق در جوامع اسلامی هدف غایی دشمنان است/ ترویج اندیشه های امام 2

سیب موز  به گزارش خبرنگار تقریب از سنندج، ماموستا فایق رستمی در پیش کنگره امام شافعی(رض) در شهرستان دهگلان گفت: اسلام دین رحمت و مهربانی است و الگو گرفتن از سیره رسول الله(ص) عزت و سربلندی را برای مسلمانان در تمامی اعصار به ارمغان می آورد.

وی افزود: تا زمانی که اخلاق و معنویت در بین امت اسلامی نمود داشته باشد ما سربلند خواهیم بود و باید مسلمانان با همدلی و اتحاد در برابر توطئه های دشمنان بایستند.

به گزارش سیب موز

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری از ایستادگی در برابر دشمنان به عنوان وظیفه ای همگانی برای مسلمانان نام برد و افزود: حفظ بصیرت و هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان از جمله اولویت هایی است که باید همه ما نسبت به آن احساس مسئولیت کنیم.

ماموستا رستمی به سیره و تفکرات امام شافعی(رض) اشاره کرد و گفت: این عالم بزرگ اسلام با اندیشه های ناب خویش توانست اعتدال و میانه روی را در عصری که زندگی می کرد در جامعه اسلامی پایه گذاری کند و پیروان ایشان نیز باید با تاسی از این مسیر متعالی برای تقویت انسجام امت اسلامی پیش رو باشند.

وی از متولیان برگزاری پیش کنگره های امام شافعی(رض) در استان تقدیر کرد و افزود: امیدواریم روز به روز زمینه آشنایی اقشار مختلف مردم با مبانی فکری و اندیشه های متعالی امام شافعی(رض) فراهم شود.

تضعیف معنویت و اخلاق در جوامع اسلامی هدف غایی دشمنان است/ ترویج اندیشه های امام 3