انتقاد از ناکارآمدی تدابیر امنیتی در عراق

انتقاد از ناکارآمدی تدابیر امنیتی در عراق

سیب موز: انتقاد از ناکارآمدی تدابیر امنیتی در عراق

انتقاد از ناکارآمدی تدابیر امنیتی در عراق 2

سیب موز به گزارش الفرات نیوز، حجت الاسلام سید احمد صافی، نماینده آیت الله سیستانی و تولیت شرعی آستان مقدس عباسی در خطبه‎های نماز جمعه این هفته که در صحن مقدس حرم امام حسین(ع) برگزار شد، با اشاره به حمله جریان‎های تروریستی به منطقه الکراده بغداد پایتخت عراق گفت: تروریست ها در آستانه عید سعید فطر، ده ها تن از ساکنان منطقه الکراده را به خاک و خون کشیدند. این حمله تروریستی سبب لغو اعیاد فطر و به درد آمدن دل عراقی ها شد. به گزارش رسا٬  نماینده آیت الله سیستانی هدف از این جنایت را ایجاد فتنه طائفه در بین مردم عراق خواند و تصریح کرد: ما همچنان به سیره اهل بیت (ع) پایبند هستیم و به تروریست‎ها اجازه نمی دهیم که با چنین اقدام‎های وحشیانه‎ای به اهداف شوم برسند و به امید خدا در میدان نبرد درس فراموش نشدنی به آنان خواهیم داد.

وی از سازمان‎های امنیتی خواست که عاملان اقدامات تروریستی را کشف و به دستگاه قضایی تحویل دهند و گفت: مسؤولان عراقی با اتخاذ روش‎های جدید و حرفه‎ای مانع از تکرار انفجارهای تروریستی شوند.

به گزارش سیب موز

حجت الاسلام صافی بر ضرورت تغییر مدیران و فرماندهان ناکارآمد و ضعیف تاکید کرد و ادامه داد: سهل انگاری و بی تفاوتی نسبت به اقدامات فاسدان سبب سبک شمردن خون رزمندگان و قربانیان حمله‎های تروریستی می‎شود.

وی حمله تروریستی به حرم سید محمد (ع) در شهر بلد جنوب سامرا را محکوم کرد و اظهار داشت: در حالی این حادثه غمبار  رخ داد که هنوز یک هفته از انفجار خونین منطقه الکراده در بغداد نگذشته است. اگر برنامه جدی و دقیقی برای مبارزه با تروریسم و مقابله با انفجارها نداشته باشیم بازهم شاهد رویدادهای غمبار دیگری خواهیم بود

انتقاد از ناکارآمدی تدابیر امنیتی در عراق 3