نوری: بازیکن تراکتورسازی هستم اما امیدوارم پرسپولیس داربی را ببرد

سیب موز هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: فارغ از مسائل جدولی امیدوارم برنده داربی تیم پرسپولیس باشد.

نوری: بازیکن تراکتورسازی هستم اما امیدوارم پرسپولیس داربی را ببرد

سیب موز: نوری: بازیکن تراکتورسازی هستم اما امیدوارم پرسپولیس داربی را ببرد

نوری: بازیکن تراکتورسازی هستم اما امیدوارم پرسپولیس داربی را ببرد 2

به گزارش ایمنا، محمد نوری پس از پیروزی تیمش برابر ذوب آهن اظهار داشت: ذوب آهن خیلی تیم خوبی بود و بازی خوبی نیز به نمایش گذاشت اما خدا را شکر توانستیم 3 امتیازی که برای ما مهم بود از این بازی بگیریم و به صدر جدول صعود کنیم. تیم ما شخصیت گرفته است و امیدوارم این صدرنشینی ادامه داشته باشد چون تیم برای قهرمانی بسته شده است و یکی از تیم های خوب لیگ امسال است.

وی درباره بازی استقلال و پرسپولیس و اهمیت این مسابقه برای تراکتورسازی بیان کرد: دیدار این دو تیم همیشه مهم بوده است. این دو تیم فارغ از رتبه جدولی برابر هم قرار می گیرند و نمی شود گفت حتماً آن تیمی که در جدول رده بندی بالاتر قرار گرفته است بازی را می برد.

به گزارش سیب موز

هافبک تراکتورسازی خاطرنشان کرد: فارغ از مسائل جدولی امیدوارم برنده داربی تیم پرسپولیس باشد. البته ما در تیم تراکتورسازی کار خودمان را انجام می دهیم اما به عنوان کسی که سال ها در تیم پرسپولیس بازی کرده است و اهمیت این بازی را برای هواداران می داند آروزی موفقیت برای تک تک بازیکنان این تیم می کنم و امیدوارم پرسپولیس برنده داربی باشد.

دیدار تیم های ذوب آهن و تراکتورسازی در چارچوب رقابت های هفته ششم لیگ برتر فوتبال شب گذشته با برتری 2 بر یک تراکتورسازی به پایان رسید.

/15139