آقایی: نتیجه تساوی عادلانه نبود/ قهرمانی با پرسپولیس بهترین خاطره زندگی من است

سیب موز مربی گسترش فولاد تبریز گفت: قطعا از نتیجه به دست آمده به هیچ عنوان راضی نیستیم گل تیم سایپا شانسی و در دقایق پایانی روی غفلت بازیکنان ما به ثمر رسید.

آقایی: نتیجه تساوی عادلانه نبود/ قهرمانی با پرسپولیس بهترین خاطره زندگی من است

سیب موز: آقایی: نتیجه تساوی عادلانه نبود/ قهرمانی با پرسپولیس بهترین خاطره زندگی من است به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، عباس آقایی در رابطه با تساوی گسترش مقابل سایپا اظهار داشت: بازی فوق العاده ای را از خودمان به نمایش گذاشتیم، موقعیت های زیادی هم خلق کردیم که با بی دقتی بازیکنان از دست دادیم و متاسفانه برای چندمین بار است که در دقایق پایانی تیم ما گل دریافت می کند.

وی درباره نتیجه این بازی گفت: قطعا از نتیجه به دست آمده به هیچ عنوان راضی نیستیم گل تیم سایپا شانسی و دقایق پایانی روی غفلت بازیکنان ما به ثمر رسید،حق تیم ما این بود که در این بازی به پیروزی برسد.

به گزارش سیب موز مربی گسترش فولاد تبریز در مسابقه استقلال و پرسپولیس گفت: به هر حال بازی سه امتیاز دارد ، طبیعی است شرایط این مسابقه با دیگر رقابت ها متفاوت است و شرایط جدول به هیچ عنوان در نتیجه بازی تاثیر گذار نخواهد بود.

آقایی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم در وهله نخست هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش بگذارند، بهترین خاطره زندگی ام هم از حضور در مسابقات داربی قهرمانی با تیم پرسپولیس است.