اقدامات تروریستی فراتر از یک منطقه است / تغییرات شگرفی در عرصه بین الملل در حال رخ دادن است

اقدامات تروریستی فراتر از یک منطقه است /  تغییرات شگرفی در عرصه بین الملل در حال

سیب موز: اقدامات تروریستی فراتر از یک منطقه است / تغییرات شگرفی در عرصه بین الملل در حال رخ دادن است سیب موز ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه در دیدار با دیپلمات های روسی گفت: تغییرات شگرفی در تمامی زمینه های بین المللی در حال رخ دادن است و به همین دلیل، ما باید خود را آماده رویارویی با آنها کنیم. جهان پیش رو، جهانی غیرمنتظره و بی ثبات است و روسیه باید برای تامین امنیت و ثبات خود و مردمش همواره آماده باشد.

وی با هشدار به این مساله که درگیری ها در بسیاری از نقاط دنیا و حتی مناطق جدید در جهان در حال رخ دادن است ، افزود: اقدامات تروریستی فراتر از یک منطقه است و به همین دلیل پیش بینی اینکه در کدام منطقه می خواهد رخ دهد، بسیار دشوار است.

به گزارش سیب موز

رییس جمهوری روسیه همچنین گفت: جامعه بین الملل باید توانایی اجرای دستورات را براساس اولویت های مشترک و تامین امنیت و مسئولیت پذیری جامع و ازطریق مذاکرات و همکاری ها داشته باشد. از آنجا که جهان به سمت روندی غیرقابل پیش بینی سوق می یابد، همکاری، داشتن تمایل مشترک برای همکاری و آمادگی لازم برای دستیابی به سازش اهمیت زیادی دارد تا بتوانیم بر مشکلات بین المللی غلبه کنیم.

پوتین ادامه داد: روسیه سیاست خارجی موثر و مستقل خود را دنبال می کند و هدفش ایچاد روابط باز و همکاری براساس صداقت با تمامی کشورها در شرق و غرب، شمال و جنوب است. ما هرگز به دنبال اعمال فشار اقتصادی و نظامی نبوده ایم و تنها به دنبال همکاری دو جانبه و روابط سازنده هستیم. روسیه به تلاش خود برای حل مشکلات بین المللی نظیر بحران اوکراین و تقویت روابط و همکاری استراتژیک با کشورهای واقع در اوراسیا ادامه می دهد.

رییس جمهوری روسیه همچنین گفت: ارتباط بین چین و کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا تحت امر روسیه نخستین گام در مسیر همکاری بیشتر و عمیق تر است و همین روند را می توانیم با کشورهای اتحادیه اروپا داشته باشیم

اقدامات تروریستی فراتر از یک منطقه است /  تغییرات شگرفی در عرصه بین الملل در حال 2