تراکتور صدر جدول را از پرسپولیس گرفت/ صعود شاگردان ویسی به رتبه سوم +جدول

تراکتور صدر جدول را از پرسپولیس گرفت/ صعود شاگردان ویسی به رتبه سوم +جدول

سیب موز: تراکتور صدر جدول را از پرسپولیس گرفت/ صعود شاگردان ویسی به رتبه سوم +جدول

سیب موز به گزارش تهران پرس، دو دیدار آغازین هفته ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور با پیروزی تیم سپاهان اصفهان در تبریز مقابل ماشین سازی تبریز و شکست سیاه جامگان مقابل صبای قم به اتمام رسید.

دو تیم ماشین سازی و سپاهان که از ساعت 17 امروز در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی تبریز به مصاف هم رفته بودند، جدال شان در پایان به برتری یک بر صفر تیم میهمان انجامید. رضا میرزایی در دقیقه 22 تنها گل این بازی را به ثمر رساند.

به گزارش سیب موز

سیدمهدی سید علی که قضاوت این دیدار را به عهده داشت، به امین قاسمی نژاد و آندرانیک تیموریان از ماشین سازی و جلال الدین علی محمدی و آرمین سهرابیان از سپاهان کارت زرد نشان داد.

سپاهان با این پیروزی 10 امتیازی شد و ماشین سازی با شش امتیاز به کار خود ادامه می دهد. زردپوشان درحالی در این بازی به پیروزی رسیدند که احسان حاج صفی در دقیقه 88 یک پنالتی را از دست داد و مانع از افزایش تعداد گل های تیمش شد.

همچنین در دیگر بازی این هفته، سیاه جامگان در خانه خود میزبان صبای قم بود که این دیدار نیز در نهایت نتیجه ای جز تساوی 2 - 2 نداشت.

برای سیاه جامگان پیام ملکیان در دقیقه 43 و محمدرضا خانزاده 4+90 گلزنی کردند و گل های صبا توسط احمد حسن زاده در دقیقه 56 و کریم اسلامی در دقیقه 85 رقم خورد.

یاسر همرنگ قاضی این دیدار به موسی ترائوره و رضا شربتی از سیاه جامگان و حامد لک و میلاد ابطحی از صبای قم کارت زرد نشان داد.

تک امتیاز بازی امروز سیاه جامگان را 9 و صبا را پنج امتیازی کرد.

نتایج دیگر دیدارهای امروز

در ادامه دیدار های هفته ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 18:30 امروز (پنجشنبه) سه دیدار به طور همزمان در شهرهای مختلف برگزار شد که در این بازی ها نتایج زیر رقم خورد:

* پیکان 0 - نفت تهران 0

* سایپا 1 - گسترش فولاد تبریز 1

گل ها: مهدی ترابی (86) برای سایپا و لوسیانو پریرا (56) برای گسترش فولاد

* ذوب آهن  اصفهان 1 - تراکتورسازی تبریز 2

گل ها: علی حمام (68) برای ذوب آهن و محمد ایرانپوریان (39 - پنالتی) و سینا عشوری (74) برای تراکتورسازی