حاتمی: امتیازات حساسی را در دقایق پایانی بازی ها از دست داده ایم/ دوست دارم پرسپولیس برنده دربی 83 شود

سیب موز حاتمی: امتیازات حساسی را در دقایق پایانی بازی ها از دست داده ایم/ دوست دارم پرسپولیس برنده دربی 83 شود

حاتمی: امتیازات حساسی را در دقایق پایانی بازی ها از دست داده ایم/ دوست دارم پرسپ

سیب موز: حاتمی: امتیازات حساسی را در دقایق پایانی بازی ها از دست داده ایم/ دوست دارم پرسپولیس برنده دربی 83 شود مدافع تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: ما عملکرد خوبی در این دیدار داشتیم اما درست مثل چند بازی گذشته در دقایق پایانی سه امتیاز را از دست دادیم و این برای تیم ما خوب نیست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بابک حاتمی بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز بعد از تساوی تیمش مقابل سایپا، افزود: ما نباید به این موضوع عادت کنیم که همیشه در دقایق پایانی برد را با تساوی یا باخت عوض کنیم و به نظر من باید کادر فنی با بررسی این مشکل راهکاری را پیش روی ما بگذارد.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: ما از نتیجه اصلاً راضی نبودیم چرا که با یک گل می توانستیم سه امتیاز را به تبریز ببریم اما این بار هم نشد چرا که می خواستیم از انتهای جدول با این سه امتیاز خود را جدا کنیم.

حاتمی در خصوص نتیجه دربی 83 پایتخت بین تیم های استقلال و پرسپولیس، تصریح کرد: چون چند فصلی را در پرسپولیس بازی کرده ام، دوستان زیادی در این تیم دارم بدون شک دوست دارم این تیم برنده بازی فردا باشد اما جدا از آن بیشتر امیدوارم که بازی فردا تماشاگرپسند باشد و تماشاگران در ورزشگاه و خانه هایشان از دیدن این بازی لذت ببرند.

انتهای پیام/ا