دیدار دو پرسپولیسی سابق و حمایت از دو کمپین جالب در اصفهان

سیب موز حاشیه دیدار ذوب آهن- تراکتورسازیدیدار دو پرسپولیسی سابق و حمایت از دو کمپین جالب در اصفهان

دیدار دو پرسپولیسی سابق و حمایت از دو کمپین جالب در اصفهان

سیب موز: دیدار دو پرسپولیسی سابق و حمایت از دو کمپین جالب در اصفهان دو بازیکن سابق پرسپولیس در دو تیم ذوب آهن و تراکتورسازی برخورد گرمی با یکدیگر داشتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پیش از شروع مسابقه محسن بنگر بازیکن سابق پرسپولیس که اکنون در تراکتورسازی بازی می کند و بنگستون مهاجم تیم ذوب آهن که سابقه بازی در پرسپولیس را دارد با یکدیگر برخورد گرمی داشتند.

به گزارش سیب موز * بجز ادینهو، جاسم کرار و محمدرضا اخباری همه بازیکنان تراکتورسازی به سمت یحیی گل محمدی و نیمکت ذوب آهن رفتند. هادی محمدی مدافع تراکتورسازی هم با دسته گل به استقبال گل محمدی آمد. او فصل گذشته عضو تیم ذوب آهن بود.

* گاسپار مربی تیم ملی یکی از تماشاگران ویژه این مسابقه است.

* رشید مظاهری دروازه بان ذوب آهن به دلیل مصدومیت در فهرست 18 نفره این تیم قرار نگرفت و حمید عرفانی دروازه بان ذوب آهن در این بازی است.

* امیرمسعود هراتیان رئیس جدید هیات فوتبال اصفهان در ورزشگاه حاضر شده است. انتخاب او به عنوان رئیس هیات حاشیه های زیادی داشت.

* سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن پیش از شروع مسابقه به سمت نیمکت تراکتورسازی رفت و به امیر قلعه نویی خوش آمد گفت.

* دو تیم با بنرهایی که تیم ذوب آهن تهیه کرده بود وارد زمین شدند یکی از بنرها تبریک میلاد حضرت امام هادی (ع) بود و دیگری گرامیداشت روز شعر و ادب فارسی و استاد شهریار.

* امیر قلعه نویی پیش از شروع مسابقه نیمه اول بازی ماشین سازی و سپاهان را از تلویزیون دفتر ورزشگاه تماشا کرد.

* باشگاه ذوب آهن از دو کمپین حمایت کرده است اول کمپین حمایت از منطقه حفاظت شده کلاه قاضی اصفهان است که شکارچیان در این منطقه غیرقانونی به شکار می پردازند و دومین حمایت از کمپین فحاشی نکنیم است.

* شبکه استان اصفهان به جای پخش بازی ذوب آهن دیدار سپاهان و ماشین سازی را پخش می کرد و در گوشه ای از تصویر بازی ذوب آهن و تراکتورسازی را قرار داده است دیدار دو تیم تا دقیقه 39 با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتورسازی در جریان است.

انتهای پیام/ا