پرسپولیسی ها برای خودشان می گویند 4-5 گل می زنیم/ اجازه گل زنی به دایی را ندادم

سیب موز دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: بهترین مهاجمی که در دربی مقابل او قرار گرفتم علی دایی بود ولی اجازه گل زنی به او را ندادم.

پرسپولیسی ها برای خودشان می گویند 4-5 گل می زنیم/ اجازه گل زنی به دایی را ندادم

سیب موز: پرسپولیسی ها برای خودشان می گویند 4

پرسپولیسی ها برای خودشان می گویند 4-5 گل می زنیم/ اجازه گل زنی به دایی را ندادم 2

پرویز برومند

به گزارش جمهوریت، پرویز برومند در خصوص شرایط دو تیم استقلال و پرسپولیس پیش از دربی روز جمعه اظهار داشت: استقلال شرایط خوبی ندارد ولی پرسپولیس در وضعیت خوبی به سر می برد، البته این مسائل هیچ کدام ملاک نتیجه گرفتن در دربی نیست.

وی درمورد وضعیت رحمتی و بیرانوند برای حضور در دربی گفت: رحمتی امسال کمی دچار افت شده است و فکر می کنم دلیلش نتایج ضعیف استقلال است که او را از نظر روحی دچار مشکل کرده است. از آن طرف بیرانوند با توجه به اینکه بازی هایش را دنبال کرده ام عملکرد خوبی داشته است که البته وضعیت دفاعی پرسپولیس هم خوب است و نباید از این موضوع غافل شد.

به گزارش سیب موز

دورازه بان پیشین استقلال درباره اینکه پرسپولیسی ها صحبت از پیروزی با اختلاف 4-5 گل می کنند عنوان کرد: پرسپولیسی ها برای خودشان می گویند. ما هم خیلی بازی ها از این فکرها می کردیم ولی بازی را باختیم.

برومند در پایان درمورد خطرناک ترین مهاجمی که در دربی مقابلش قرار گرفته است اظهار داشت: علی دایی خطرناک ترین مهاجمی بود که مقابلش بازی کردم ولی اجازه گل زنی به او ندادم.

انتهای پیام/