منصوریان: فکر می کنم دربی برنده داشته باشد/ مقابل پرسپولیس بایرن مونیخی بازی می کنیم

منصوریان: فکر می کنم دربی برنده داشته باشد/   مقابل پرسپولیس بایرن مونیخی بازی م

سیب موز: منصوریان: فکر می کنم دربی برنده داشته باشد/ مقابل پرسپولیس بایرن مونیخی بازی می کنیم

سیب موز به گزارش سیب موز به گزارش گروه ورزشی آنا، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس گفت:«تیم ما هم به لحاظ روحی و روانی و هم فیزیکی آماده این بازی است. سعی کردیم در این سه روز بعد از بازی با ماشین سازی، تیم را به لحاظ ر وحی به فرم ایده آل برسانیم. طبیعی است که ما از پانزده روز قبل حریف را آنالیز کرده ایم. ما با پرسپولیس در داخل زمین رقیب هستیم. ما میدانیم که پرسپولیس کادرفنی خوبی دارد. برانکو به دلیل افتخار آفرینی برای ایران در شش سالی که سرمربی تیم ملی بود، برای من همیشه مورد احترام است.»

وی در پاسخ به این سوال که آیا تجربیاتش برابر پرسپولیس می تواند باعث موفقیت استقلال برابر این تیم شود گفت: «برای هواداران این بازی جذابیت خودش را دارد. بازی دربی ربطی به بازی های هفته های قبل ندارد. من سال گذشته برابر پرسپولیس با نفت بازی کردم ولی این اولین شهرآورد من است. من امیدوارم بازی قشنگی داشته باشیم. با شناختی که از برانکو و تیمم دارم، فکر می کنم بازی جذابی شود. فکر می کنم بازی برنده دارد و امیدوارم برنده ما باشیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا نیاز دارد تا تجربه بیشتری برای هدایت استقلال در دربی داشته باشته باشد، گفت: «ما وظیفه داریم که در داربی سعی کنیم. تیم ما شرایط خیلی خوبی دارد و وقتی در چهره بازیکنانم نگاه می کنم، می بینم که کم حرف می زنند و تمرکز دارند. انرژی خاصی در تیمم می بینم.»

او در پاسخ به سوالی درباره ملاقاتش با پرویز مظلومی گفت: «نمی توانم همه صحبت ها را بگویم. قلبا دوست داشتم ایشان را ببینم و سرزده به ایشان سر زدم. او در دربی برد و باخت داشته و احساس کردم به انرژی او نیاز دارم. دیشب به ایشان گفتم که امروز پرچم دار مردم من هستم و من امانت دار هستم. دلم می خواهد قلبت را به ما بدهی. دو سه روز پیش خودم را جای او گذاشتم و حس کردم باید او را ببینم و احساس سبکی می کنم.»

منصوریان در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد کمی استرس دارد و آیا تیمش به فکر دفاع است، عنوان کرد: «نه. من با انرژی و آماده هستم. بگذارید فردا به شما جواب می دهم. فردا می بینید ما تهاجمی کار می کنیم یا تدافعی.»

سرمربی استقلال اضافه کرد: «دل من به سه چیز گرم است. اول هوادارانمان که حامی ما هستند، دوم بازیکنانم که با تلاش خود می خواهند بازی را به سود خود تمام کنند و سوم دعای خیر پدر و مادرم. مجموع همه اینها می شود چهارمین دلگرمی که خداوند است.»

او در پاسخ به این سوال که آیا آنطور که در نظر داشته مورد حمایت پیشکسوتان و مدیران استقلال قرار گرفته، گفت: «من حمایت هواداران را از روز اول داشته ام. احساسم این است که باشگاه هم از من حمایت کرده است. گاهی اوقات هم از اینور و آنور چیزی می شنوم که دوستان می گویند من نگفتم و خبرنگار نوشته که من فکر می کنم خبرنگار از خودش چیزی نمی نویسد. من از پیشکسوتانمان ناراحتم. برخی از آنها پشت من هستند ولی برخی از آنها به حرف افتاده اند. ما وظیفه داریم و آن را به مظلومی هم گفتم. مسیر و هدف ما یکی است. از برخی پیشکسوتان گله دارم. یک سری از پیشکسوتان هم در باشگاه هستند و شمشیر را از رو برای من بسته اند. من دو مطلب درباره کریم باقری و برانکو خوانده ام که از من تعریف کرده اند. باقری فردا رقیب من است ولی تعصب تیم جام جهانی 98 خود را نشان می دهد و از من دفاع می کند. هیچ استقلالی ای از پرسپولیسی نمیخورد و پرسپولیسی ها هم از استقلالی ها نمیخورند بلکه استقلالی ها از استقلالی ها و پرسپولیسی ها از پرسپولیسی ها می خورند.»

او در پاسخ به این سوال که اگر تیمش ببازد چه اتفاق می افتد، گفت: «من اصلا چنین فرضی را نمی گیرم و مستقیم به جلو نگاه می کنم. »

وی در پاسخ به این سوال که آیا باز هم اتلتیکویی به مصاف پرسپولیس می رود، با خنده گفت: «شاید هم تلفیقی از بایرن مونیخی به میدان برویم.»

سرمربی استقلال در پایان با تمجید از تیم داوری این دیدار گفت: «با تشکر از آقای ترکی، خوشحالم که آقای فغانی و تیمش که فینال المپیک را سوت زده اند در این بازی داور هستند.خوشحالم که دیگر لازم نیست به ایتالیا و آلمان زنگ بزنیم تا داور بیاید.»