منصوریان: انرژی خاصی در تیمم می بینم/ از 15 روز قبل پرسپولیس را آنالیز کرده ایم

سیب موز داربی 83 پایتخت

منصوریان: انرژی خاصی در تیمم می بینم/ از 15 روز قبل پرسپولیس را آنالیز کرده ایم

منصوریان: انرژی خاصی در تیمم می بینم/ از 15 روز قبل پرسپولیس را آنالیز کرده ایم

سیب موز: منصوریان: انرژی خاصی در تیمم می بینم/ از 15 روز قبل پرسپولیس را آنالیز کرده ایم

سرمربی استقلال در نشست خبری داربی 83 حاضر شد.

به گزارش سیب موز به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس در چارچوب رقابتهای لیگ برتر فوتبال حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

منصوریان صحبت های خود را در این نشست اینگونه آغاز کرد: تیم ما هم به لحاظ روحی و روانی و هم فیزیکی آماده این بازی است. سعی کردیم در این سه روز بعد از بازی با ماشین سازی، تیم را به لحاظ ر وحی به فرم ایدهآل برسانیم. طبیعی است که ما از پانزده روز قبل حریف را آنالیز کرده ایم. ما با پرسپولیس در داخل زمین رقیب هستیم. ما میدانیم که پرسپولیس کادرفنی خوبی دارد. برانکو به دلیل افتخار آفرینی برای ایران در شش سالی که سرمربی تیم ملی بود، برای من همیشه مورد احترام است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تجربیاتش برابر پرسپولیس می تواند باعث موفقیت استقلال برابر این تیم شود گفت: برای هواداران این بازی جذابیت خودش را دارد. بازی داربی ربطی به بازی های هفته های قبل ندارد. من سال گذشته برابر پرسپولیس با نفت بازی کردم ولی این اولین شهرآورد من است. من امیدوارم بازی قشنگی داشته باشیم. با شناختی که از برانکو و تیمم دارم، فکر می کنم بازی جذابی شود. فکر می کنم بازی برنده دارد و امیدوارم برنده ما باشیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا نیاز دارد تا تجربه بیشتری برای هدایت استقلال در داربی داشته باشته باشد، گفت: ما وظیفه داریم که در داربی سعی کنیم. تیم ما شرایط خیلی خوبی دارد و وقتی در چهره بازیکنانم نگاه می کنم، می بینم که کم حرف می زنند و تمرکز دارند. انرژی خاصی در تیمم می بینم.

او در پاسخ به سوالی درباره ملاقاتش با پرویز مظلومی گفت: نمی توانم همه صحبت ها را بگویم. قلبا دوست داشتم ایشان را ببینم و سرزده به ایشان سر زدم. او در داربی برد و باخت داشته و احساس کردم به انرژی او نیاز دارم. دیشب به ایشان گفتم که امروز پرچم دار مردم من هستم و من امانت دار هستم. دلم می خواهد قلبت را به ما بدهی. دو سه روز پیش خودم را جای او گذاشتم و حس کردم باید او را ببینم و احساس سبکی می کنم.

منصوریان در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد کمی استرس دارد و آیا تیمش به فکر دفاع است، عنوان کرد: نه. من با انرژی و آماده هستم. بگذارید فردا به شما جواب می دهم. فردا می بینید ما تهاجمی کار می کنیم یا تدافعی.

سرمربی استقلال اضافه کرد: دل من به سه چیز گرم است. اول هوادارانمان که حامی ما هستند، دوم بازیکنانم که با تلاش خود می خواهند بازی را به سود خود تمام کنند و سوم دعای خیر پدر و مادرم. مجموع همه اینها می شود چهارمین دلگرمی که خداوند است.

ادامه دارد...