اسماعیل حلالی: برانکو پرسپولیس را متحول کرد/سرخپوشان مستحق برد در دربی هستند

اسماعیل حلالی: برانکو پرسپولیس را متحول کرد/سرخپوشان مستحق برد در دربی هستند

سیب موز: اسماعیل حلالی: برانکو پرسپولیس را متحول کرد/سرخپوشان مستحق برد در دربی هستند

سیب موز به گزارش سیب موز به گزارش خبرنگار ورزشی آنا، تیم فوتبال پرسپولیس تهران که بعد از گذشت 5 هفته از رقابت های لیگ برتر کشور با کسب 11 امتیاز درصدر جدول رقابت های لیگ برتر جای گرفت در هفته ششم این مسابقات روز جمعه باید به مصاف استقلال برود. پرسپولیسی ها برای حفظ صدرنشینی باید در این بازی حریف سنتی خودشان را شکست دهند و کار راحتی هم مقابل استقلال ندارند.

اسماعیل حلالی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، در مورد بازی روز جمعه پرسپولیس و استقلال گفت: «پرسپولیسی ها در یکسال اخیر از نظر نوع بازی و ارائه فوتبال تاکتیکی بهتر از استقلالی ها کار کردند و نمونه آن را هم در دربی آخر بین دو تیم دیدیم. به نظر من پرسپولیسی ها در بازی روز جمعه هم می توانند بار دیگر بازی فصل قبل را تکرار کنند و در این بازی هم به پیروزی برسند.»

وی ادامه داد: «در حال حاضر سرخپوشان به مراتب بیشتر از استقلال مستحق برد در دربی هستند، چون هم از نظر تاکتیکی و هم از نظر روحی و روانی در شرایط بهتری نسبت به حریف خودشان قرار دارند.»

حلالی در رابطه با نقش برانکو در متحول شدن پرسپولیس در یکی دو سال اخیر بیان کرد: «از روزی که برانکو روی نیمکت پرسپولیس نشست سبک فوتبال بازی کردن این تیم بهتر شد و ما تازه می فهمیم که حضور یک مربی چقدر می تواند برای یک تیم مفید باشد. پرسپولیسی ها در سال های قبل همین ورزشگاه را داشتند و شاید بازیکنان باکیفیت تری نسبت به الان داشتند ولی چنین فوتبالی را ارائه نمی دادند ولی در حال حاضر می بینیم که این تیم از نظر ارائه تاکتیک های مختلف در زمین حرف های زیادی برای گفتن دارد.»

هافبک سال های قبل پرسپولیس در مورد تفاوت دربی های فعلی با دربی های دهه های گذشته اظهار داشت: «دهه های فوتبالی با یکدیگر فرق دارند. در زمان ما حرف اول را تعصب می زد ولی در حال حاضر فوتبال به سمت حرفه ای شدن می رود و نگاه بازیکنان فرق کرده است. در سال های گذشته امکانات مثل الان نبود و بازیکن بخاطر تعصبی که به پیراهن باشگاه داشت تمام تلاشش را می کرد و هر سختی را تحمل می کرد تا تیمش موفق شود ولی امروز امکانات فوتبالی به مراتب بهتر از سال های قبل است و بازیکنان کمبود زیادی را احساس نمی کنند.»