رسانه‎ها علمیات آزادسازی فلوجه را انعکاس دهند/ رزمندگان اهل سنت در عملیات مشارکت فعال دارند

رسانه‎ها علمیات آزادسازی فلوجه را انعکاس دهند/  رزمندگان اهل سنت در عملیات مشارک

سیب موز: رسانه‎ها علمیات آزادسازی فلوجه را انعکاس دهند/ رزمندگان اهل سنت در عملیات مشارکت فعال دارند

رسانه‎ها علمیات آزادسازی فلوجه را انعکاس دهند/  رزمندگان اهل سنت در عملیات مشارک 2

سیب موز به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، حجت الاسلام سید صدر الدین قبانچی، خطیب جمعه نجف اشرف، در خطبه‎های نماز جمعه این هفته که در حسینه فاطمه کبری برگزار شد، هدف از علمیات آزادسازی فلوجه را رهایی مردم این منطقه از چنگال تروریسم خواند و افزود: مجامع عربی در حالی طی پیام‎های مختلف به عملیات آزادسازی فلوجه اعتراض می کنند و آزادسازی این منطقه را به معنای سقوط اهل سنت می دانند که عشائر و رزمندگان سنی نیز در این عملیات مشارکت فعال دارند.

وی افزود: نیروهای امنیتی در مرز فلوجه آماده دستور برای آزادسازی این منطقه هستند ولی به دلیل استفاده جریان تروریستی و تکفیری داعش از مردم به عنوان سپر انسانی، عملیات با تاخیر مواجه شده است.

به گزارش سیب موز

وی عملیات آزادسازی فلوجه را به معنای پایان عمر داعش خواند و خاطرنشان کرد: در زمانی که رزمندگان ما مقابل درهای پیروزی در فلوجه ایستاده‎اند برخی درپی ایجاد فتنه و درگیری میان شیعیان هستند.

حجت الاسلام قبانچی ادامه داد: برخی از مجامع و نهادهای مجهول الهویه حمله گسترده‎ای به موسسه و مراکز دولتی و سیاسی عراق کرده‎اند، ما چنین اقداماتی را به شدت محکوم می کنیم و دولت موظف است که از مراکز و موسسات وابسته به خود حمایت کند.

وی بر لزوم برائت سیاستمداران عراقی از این جریان ها تأکید کرد و افزود: داعش از خلل و ضعف امنیتی موجود در کشور به علت عملیات آزادسازی فلوجه نهایت استفاده را می کند.

رسانه‎ها علمیات آزادسازی فلوجه را انعکاس دهند/  رزمندگان اهل سنت در عملیات مشارک 3