وزیر دفاع سوریه: اگر حمایت ایران نبود در مقابله با تروریسم موفقیتی نداشتیم

وزیر دفاع سوریه: اگر حمایت ایران نبود در مقابله با تروریسم موفقیتی نداشتیم

سیب موز: وزیر دفاع سوریه: اگر حمایت ایران نبود در مقابله با تروریسم موفقیتی نداشتیم

وزیر دفاع سوریه: اگر حمایت ایران نبود در مقابله با تروریسم موفقیتی نداشتیم 2

سیب موز به گزارش خبرگزاری تقریب (تنا) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت دفاع، سردار سرتیپ حسین دهقان در دیدار با فهد جاسم الفریج وزیر دفاع جمهوری عربی سوریه درحاشیه نشست سه جانبه ایران ، روسیه و سوریه ویژه مبارزه با تروریسم که در تهران برگزار شد افزود: بر اساس خواست دولت قانونی این کشور حمایت از دولت و ملت سوریه در مقابله با تروریسم را وظیفه خود می دانیم.

وی با تاکید بر عزم راسخ جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با تروریسم و حمایت از کشورهای قربانی تروریسم و تداوم ارائه کمک های همه جانبه از جمله مشاوره نظامی، امداد رسانی و سایر کمک های بشردوستانه به مردم سوریه و فراهم کردن زمینه بازگشت آوارگان جنگی خاطر نشان کرد: این اقدامات برای استقرار صلح، ثبات و امنیت در منطقه است.

وزیر دفاع اقدام مشترک دو کشور ایران و سوریه در مبارزه با تروریسم را از مصادیق نبرد حق علیه باطل ذکر کرد و افزود: انشالله با هوشیاری، وحدت، قاطعیت و سرعت عمل بیشتر محور مقاومت شاهد تحقق وعده الهی "ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم " باشیم.

وزیر دفاع سوریه: اگر حمایت ایران نبود در مقابله با تروریسم موفقیتی نداشتیم؛

وزیر دفاع سوریه نیز در این دیدار طی سخنانی با ابلاغ سلام های گرم رئیس جمهور، نیروهای مسلح و ملت سوریه به رهبری، رئیس جمهور،

به گزارش سیب موز

نیروهای مسلح و ملت بزرگ ایران و قدردانی رهبران سیاسی-نظامی سوریه از حمایت و کمک های جمهوری اسلامی ایران گفت:خون شهدای ایران و در هم آمیختن آن با خون شهدای سوری بی تردید موجب شکست تروریسم و پیروزی محور مقاومت خواهد شد.

وی با اشاره به حمایت های آمریکا، ترکیه و برخی کشورهای خلیج فارس از تروریسم افزود: کسانی که ادعای برادری با ملت سوریه را دارند با حمایت آشکار و پنهان از گروه های تکفیری تروریستی بدترین جنایات را بر ملت سوریه روا می دارند.

وزیر دفاع سوریه تصریح کرد:رهبری ، ملت و نیروهای مسلح سوریه مصمم هستند با کمک کشورهای دوست و همسو سوریه را از شر تروریست های جنایتکار و حامیان آنان نجات دهند .

سپهبد فهد جاسم الفریج با قدردانی از ابتکار جمهوری اسلامی ایران در برگزاری نشست سه جانبه اظهار امیدواری کرد: با هماهنگی هایی که در اینگونه نشست ها صورت می گیرد شاهد تقویت و انسجام هرچه بیشتر محور مقاومت در نبرد با تروریست های تکفیری باشیم

وزیر دفاع سوریه: اگر حمایت ایران نبود در مقابله با تروریسم موفقیتی نداشتیم 3