شئون ماه مبارک رمضان درجامعه باید رعایت شود/ همبستگی و انسجام امت اسلامی از برکات ماه رمضان است

شئون ماه مبارک رمضان درجامعه باید رعایت شود/ همبستگی و انسجام امت اسلامی از برکا

سیب موز: شئون ماه مبارک رمضان درجامعه باید رعایت شود/ همبستگی و انسجام امت اسلامی از برکات ماه رمضان است

شئون ماه مبارک رمضان درجامعه باید رعایت شود/ همبستگی و انسجام امت اسلامی از برکا 2

سیب موز به گزارش خبرنگار تقریب از سنندج، ماموستا عبدالرحمن خدایی در خطبه های نماز جمعه این هفته سنندج با تبریک حلول ماه مبارک رمضان به همه مسلمانان جهان اظهار کرد: رمضان ماه بندگی خداوند متعال و توجه به آموزه های انسان ساز قرآنی است و باید از فرصت بندگی و عبادت در این ماه به بهترین شکل استفاده کنیم.

وی افزود: برکت و رحمت و مغفرت الهی در این ماه مبارک نصیب روزه داران می شود و هر عمل نیکویی در این ماه پاداشی چند برابری دارد.

به گزارش سیب موز

امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: تقویت روحیه همبستگی و اتحاد در بین اقشار مختلف مردم در جامعه اسلامی از برکات ماه مبارک رمضان است و امیدواریم روز به روز بر این انسجام و اتحاد افزوده شود.

ماموستا خدایی افزود: امید است عمل به احکام و فرایض ماه رمضان و کمک به نیازمندان و هم نوعان در این ماه مبارک مورد توجه همه مسلمانان باشد.

وی در بخشی دیگر از خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک هفته محیط زیست افزود: در آموزه های اسلامی تأکید ویژه ای به حفاظت از محیط زیست و پاک نگه داشتن آن شده است و هر فرد مسلمانی باید در حفظ و حراست از محیط زیست خود تلاش کند.

امام جمعه سنندج همچنین اظهار داشت: بیست و یکم تا بیست و هفتم خرداد ماه مصادف است با هفته جهاد کشاورزی لذا از خدمات و تلاش های این نهاد انقلابی طی 37 سال از فعالیتش تقدیر می کنیم و امیدواریم روز به روز شاهد توسعه بخش کشاورزی و اقتصاد کشاورزان در کشور باشیم.

شئون ماه مبارک رمضان درجامعه باید رعایت شود/ همبستگی و انسجام امت اسلامی از برکا 3