اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در خصوص دربی پایتخت

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در خصوص دربی پایتخت

سیب موز: اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در خصوص دربی پایتخت

سیب موز به گزارش سیب موز به گزارش گروه ورزشی آنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای از هواداران پرسپولیس برای حمایت از تیم محبوب شان در دربی روز جمعه دعوت کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است: «ورزشگاه آزادی یک بار دیگر شرمنده هواداران میلیونی پرسپولیس بزرگ شد که برای حمایت از تیم محبوب خود سر از پا نمی شناسند و این بار نیز آن بزرگی پاسخگوی خانواده عظیم پرسپولیس نخواهد بود.هواداران پرسپولیس مانند همیشه در حمایت از تیم محبوب خود از همگان پیشی گرفته اند و شور و شوق خود را بر فضای فوتبال ایران مستولی ساخته اند. اعضای تیم فوتبال پرسپولیس نیز خوشحال از این پشتیبانی میلیونی عزم خود را جزم کرده اند تا در کنار ارائه بازی جوانمردانه، فوتبالی ناب را به نمایش بگذارند و برای کسب پیروزی و تقدیم آن به هواداران لحظه شماری می کنند. سرخپوشان ثانیه ها را برای فریادهای پرشور و تشویق های بی امان می شمارند تا بزرگی پرسپولیس را بار دیگر با تمام وجود خود لمس کنند.

روز جمعه، روزی دیگر برای نمایش اقتدار و بلند منشی پرسپولیسی هاست. روزی که در کنار احترام نسبت به دیگران با تشویق های خود تا آخرین لحظه، کاری خواهیم کرد تا سرخپوشان نتیجه دلخواه ما را در زمین فوتبال، دیکته کنند.

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس با انگیزه و انرژی فراوانی که از شما هواداران دریافت خواهند کرد، فارغ از شرایط جدول، هیچ حریفی را دست کم نخواهند گرفت و روز جمعه نیز چنین خواهد بود.باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با تاکید بر مسائل اخلاقی و نظم که سرلوحه کار اعضای تیم و هواداران خواهد بود، امیدوار است روز جمعه در دربی بزرگ ایران شاهد فوتبالی تماشایی، توام با رعایت همه شئونات دینی، فرهنگی و قانونی باشیم. در این بین بی تردید مانند همیشه تشویق ها و شعارهای روحیه بخش تماشاگران پرسپولیس از جذابیت های خاص این دیدار خواهد شد.

در خاتمه به بهانه این بازی بر این امر تاکید می کنیم، سرمایه و دارایی اصلی باشگاه پرسپولیس، همین هواداران هستند. هوادارانی که پرسپولیس عظمت و بزرگی خود را از حضور آنها از ورزشگاه ها تا تمام عرصه های دیگر دارد. بی تردید خدمتگزاری به این هواداران مایه فخر و مباهات تمام دست اندرکاران باشگاه است.»