قدردانی حزب الله لبنان از عملیات قهرمانانه در تل آویو

قدردانی حزب الله لبنان از عملیات قهرمانانه در تل آویو

سیب موز: قدردانی حزب الله لبنان از عملیات قهرمانانه در تل آویو

سیب موز به گزارش خبرگزاری تقریب (تنا) به نقل از روزنامه النهار لبنان، حزب الله با صدور بیانیه ای خاطر نشان کرد که «این جنبش عملیات قهرمانانه مبارزان فلسطینی درمرکز شهر تل آویو را تبریک می گوید.

به گزارش سیب موز

این عملیات تاکید ملت فلسطین بر پایبندی خود به مقاومت به عنوان راه اصلی آزاد سازی کامل اراضی اشغالی فلسطین از دست اشغالگران صهیونیست است.»

در ادامه بیانیه جنبش حزب الله آمده است که این عملیات نشان داد که تمامی اشکال ظلم و فشار و تجاوز صهیونیست ها و حامیان آنها در منطقه و جهان نتوانسته و نخواهد توانست عزم و اراده فلسطینی ها را تضعیف کند و یا آنها را وادار به چشم پوشی از حقوق ثابت خود در سرزمین فلسطین کند.

حزب الله خاطر نشان کرد که «دست مبارزان مقاومت را می فشارد و به آنها به خاطر روحیه مبارزه با اشغالگران و دار و دسته آن تبریک می گوید.»

این جنبش همچنین از ملت های عربی و اسلامی و تمامی آزادگان جهان خواسته است که به شیوه های مختلف از ملت فلسطین حمایت کنند.

در دو عملیات قهرمانانه چهارشنبه شب گذشته در وسط شهر تل آویو و در نزدیکی مقر وزارت جنگ اسرائیل، چهار صهیونیست کشته شده و دست کم هفت نفر دیگر زخمی شدند. مجریان عملیات اصلی در نزدیکی ساختمان وزارت جنگ اسرائیل، دو جوان فلسطینی اهل شهرک یطا در الخلیل واقع در جنوب کرانه باختری بودند که در جنبش مقاومت اسلامی «حماس» عضویت داشتند.

قدردانی حزب الله لبنان از عملیات قهرمانانه در تل آویو 2